Акції (тестова сторінка)

АКЦІЯ «РОЗВАЖАЙСЯ ТА РОЗВИВАЙСЯ»!

Ваші дітлахи люблять фільми і мультфільми, а також ще море розваг? Тоді вам в КРЦ «Адреналін Сіті»! У вересні тут стартувала акція «Розвивайся та розважайся»!

Купуй квиток в кіно та отримуй -50% знижки на відвідування Академії розвитку та пізнання «Робологікум»  або -50% знижки на Стрічковий лабіринт.

Акція діє з 1 вересня  по 1 жовтня 2019 року.

Нагадуємо, Академія пізнання та розвитку «Робологікум» – унікальний майданчик, де діти та дорослі зможуть поринути і світ сучасних технологій, робототехніки, дронотехніки, довідатися про найцікавіші винаходи людства та перевірити на практиці різноманітні цікавинки науки і техніки.

В «Робологікумі» ви знайдете радіокеровані моделі роботів та зможете взяти участь змаганнях з робо-футболу, робо-боксу, робо-гонках та танкових боях. А ще  – відчути себе справжнім пілотом дрону та дізнатися ключові поняття аеродинаміки.

Неймовірні досліди, зразки «вічних двигунів», 3D пазли, інтерактивні винаходи та багато-багато цікавого – усе це ви знайдете у «Робологікумі».

Стрічковий лабіринт «Хамелеон» – унікальна розвага: між входом і виходом – 100 кілометрів кольорових стрічок, заплутаних ходів та яскравих вражень. Тут немає ніяких звичних для лабіринтів орієнтирів: кімнат і закутків, які допомагають вибратися з простору. Стіни, підлога і стеля червоного кольору – перехід між ними непомітний для ока. Заплутані ходи з яскравих стрічок створюють ефект нескінченності і невагомості!
Приходь та зарядись кольоровим позитивом!

Запрошуємоу будні  з 12.00 до 22.00; вихідні/святкові з 11.00 до 22.00!

Взяти участь

«ГРАЙ У БІЛЬЯРД – ДОГРАВАЙ У БОУЛІНГ»

У культурно-розважальному центрі «Адреналін Сіті» є низка розваг для будь-якого віку.  Для любителів елітного відпочинку, а саме тих, хто полюбляє грати в більярд пропонуємо вигідну акцію “ГРАЙ У БІЛЬЯРД – ДОГРАВАЙ У БОУЛІНГ».

Суть акції: грай дві години в більярд, з оплаченим чеком приходь в боулінг та отримуй знижку -50% на годину гри в боулінг.  Акція діє з 1.09 по 01.10. 2019 року.  

Нагадаємо, більярдний клуб «Адреналін» – заклад для людей, які вміють відпочивати гарно зі смаком, цінують поєднання спортивного азарту та елітного відпочинку. Тут вісім столів, з них сім для гри російського більярду, один для гри в «американку», комфортні зони відпочинку, м’які затишні куточки та бар з популярними напоями.

Боулінг-клуб «Адреналін» – пропонує дещо активніший відпочинок. 10 доріжок  активного відпочинку, спорт-бар «10 дерунів» та сучасне мультимедійне обладнання, Wi-Fi.

Запрошуємо! 

 

Взяти участь

ДИТЯЧИЙ ТАРИФ НА КІНО

Взяти участь