Літній табір “Аdrenalin” чекає на тебе!

Котрий рік поспіль Культурно-розважальний центр “Адреналін Сіті” турбується про змістовне дозвілля, цікавий відпочинок та оздоровлення дітей. Щороку з настанням літніх канікул він гостинно запрошує малечу у свій літній табір. За два роки свого існування табір “Аdrenalin” став улюбленим місцем відпочинку для дітей, які хочуть весело, цікаво і пізнавально провести свої канікули та відпочити від школи, телевізорів і комп’ютерів. Лишень у минулому сезоні у ньому відпочили 613 дітей.

А ще літній табір у межах міста чудовий варіант для батьків, які із задоволенням приводять свою малечу в табір, бо впевнені що їхня дитина задоволена та в надійних руках.

Літній табір “Аdrenalin”- 2017 стартує уже 5 червня і з нетерпінням чекає своїх таборувальників!

Цьогоріч програма табору буде суттєво оновлена, а на дітей чекають нові види розваг, безліч майстер-класів та пізнавальних екскурсій. Вже традиційно табір працюватиме за чотирма напрямами: мистецький, пізнавальний, ігровий та гастрономічний. Тому кожна дитина може обрати для себе табір за інтересами та вподобаннями.

У чудовій дружній компанії діти будуть творити, кулінарити, квестувати, гратися в спортивні забави та естафети, дізнаються про найцікавіші винаходи людства та ще багато-багато цікавого…

Беззаперечний лідер серед вподобань таборувальників – ігровий напрям вже чекає на енергійних юних спортсменів. Тут діти навчаться вправно грати боулінг, міні-футбол, настільний теніс, дартс, а також зможуть вдосконалити свої вміння в катанні на роликах та картах. І, безумовно, проведуть максимально часу на свіжому повітрі, граючи у пляжний волейбол, стрітхокей, бадмінтон тощо.

Творчий напрям здивує своїх відвідувачів новими захоплюючими майстерками з ліплення, малювання, декупажу та багатьох інших цікавинок, які можна створити власноруч.

На маленьких розумах чекає пізнавальний табір. Тут юні інтелектуали поринуть у неймовірний світ популярних наук, де познайомляться зі світовою історією винаходів, дізнаються про найоригінальніші винаходи людства та перевірять на практиці найцікавіші закони фізико-математичних наук.

В гастрономічному таборі маленькі кулінари дізнаються про найцікавіші секрети приготування різноманітних страв та навчаться готувати найпростіші, але дуже смачні страви з найрізноманітніших інгредієнтів. А ще – отримають корисну інформацію про те, як правильно підбирати продукти, дізнаються про їх цінність для організму, як правильно і з чим поєднувати різні продукти, щоб зберегти їх корисні властивості.
Під пильним наглядом вихователів дозвілля дітей пройде корисно, цікаво та правильно.

Тому, якщо батьки ще не вирішили, як цікаво і змістовно організувати гарні канікули для своєї дитини, літній табір ” Аdrenalin ” радо допоможе їм у цьому. Детальний розклад заїздів та програма таборів згодом!

Вартість зміни – 2000 гривень!

Телефони для довідок: 0667805350, 0990278682