В Адреналіні – лекція популярного проекту «Quantum»

Над питанням, що таке чорні діри вже кількадесят років роздумують провідні світові астрофізики. Про походження загадкових об’єктів, що деформують простір і час, людству відомо зовсім небагато, але з кожним роком науковці роблять все більше відкриттів. Про найновіші дослідження розповість у Луцьку письменник Макс Кідрук на третій лекції науково-популярного проекту «Quantum» – «Таємниці чорних дір».

Упродовж зустрічі автор розкаже про те, звідки беруться чорні діри, що є результатом еволюції надмасивних зір, як можна побачити «невидимі» астрофізичні об’єкти, та яка роль цих об’єктів у формуванні галактик.

«Це вже третя лекція Макса у Луцьку. І кожного разу межі наших знань про світ, у якому ми живемо, розширюються. Це набагато більше, ніж може запропонувати шкільна програма, навіть більше, ніж пропонує «Discovery». Цікава динамічна лекція говорить про найактуальніші та найсвіжіші світові відкриття, і змушують замислитися: а що насправді ми знаємо про чорні дірки?», – каже організатор заходу у Луцьку, керівник мистецького об’єднання «стендаЛь» Ельвіра Яцута.

Лекція відбудеться у понеділок, 26 червня о 19:00 у арт-кафе «Стоп–Кадр» в «Adrenalin City» (вул.. Карбишева, 1). Спонсор заходу – група компаній Volwest Group та Adrenalin City.

Квитки можна придбати:
– в Innerspace. Простір для роботи, творчості та відпочинку
– за номерами : 099 642 48 72, 067 360 08 01
– онлайн

Нагадаємо: Quantum – це науково-популярний проект Макса Кідрука, який складається з 7 лекцій, де автор розповідає про явища та тіла, розміром від ядра атома до зірки-гіганта, про процеси, які відбуваються на відстані світлових років та в глибинах людського тіла і свідомості.