В “Адреналін Сіті” відкриють першу і єдину Академію пізнання та розвитку «Робологікум»

Незабаром у Луцьку з’явиться перша і єдина Академія пізнання та розвитку «Робологікум» – унікальний майданчик, де діти та дорослі зможуть поринути і світ сучасних технологій, робототехніки, довідатися про найцікавіші винаходи людства та перевірити на практиці різноманітні цікавинки науки і техніки.

Відкриття «Робологікуму» відбудеться 1 вересня о 15 годині у Культурно-розважальному центрі «Адреналін Сіті».

У секції робототехніки ви зможете не тільки побачити радіокеровані моделі роботів, а й спробувати управляти та взяти участь у змаганнях з робо-футболу, робо-боксу і робо-гонках та танкових боях. А ще відчути себе справжнім пілотом дрону та дізнатися ключові поняття аеродинаміки.
У секції «Логікум» відвідувачі матимуть нагоду ознайомитися та власноруч випробувати закони фізики, взяти участь в неймовірних дослідах і дізнатися багато цікавого.

Постійну колекцію «Логікуму» доповнено 30 новими експонатами у розділах: механіка, електрика, магнетизм, акустика, оптика. Тут ви зможете поринути у світ тривимірних оптичних ілюзій, побачити зразки «вічних двигунів», інтерактивні винаходи та багато-багато цікавого.

Серед цікавинок «Робологікуму» – секція 3D пазлів від відомого українського виробника іграшок UGEARS.

Простір «Робологікуму» організовано таким чином, що кожен зможе тут провести час цікаво, сюди можна прийти з друзями або родиною. Всі представлені в центрі експонати можна чіпати руками. Вік відвідувачів «Робологікуму» – від 3 до 100 років .

Більше фото ТУТ