На відкритті «Робологікуму» покажуть наукове шоу

Вже 1 вересня у День знань у культурно – розважальному центрі «Адреналін Сіті» відкриють унікальний інтелектуально-розважальний майданчик – Академію пізнання та розвитку «Робологікум».

Святкова програма відкриття розпочнеться о 15 годині! Вперше в Луцьку буде пристутній справжній прототип робота з “Країни роботів” – робот Данко, який зустрічатиме та розважатиме гостей. А ще з роботом Данко можна поспілкуватися та сфотографуватися.

Професори академії познайомлять відвідувачів з найцікавішими винаходами людства, покажуть на практиці різноманітні експерименти науки і техніки.
Під час святкового відкриття відбудеться наукове шоу, де ви побачите найбільш цікаві та видовищні досліди та експерименти, відкриєте для себе захоплюючий світ науки, ба навіть більше – відчуєте себе в ролі вчених!

Несподівані експерименти, знайомства з дивовижними речовинами, яскраві вибухи – усе подарує вам і вашим дітям море веселощів і нових вражень під час наукового шоу у «Робологікумі».

Маленьким глядачам буде цікаво просто поспостерігати за науковими метаморфозами, а дорослим – розібратися в суті експерименту і взяти в ньому участь. Адже усі гості на вашому святі перетворяться у справжнісіньких вчених, які проводитимуть захоплюючі та ефектні досліди з хімії.

А ще всіх гостей чекає музичне знайомство з кафедрою музики та можливість пограти на музичних інструментах.

У «Робологікумі» діти та дорослі зможуть поринути і світ сучасних технологій, робототехніки, довідатися про найцікавіші винаходи людства та перевірити на практиці .

Секція робототехніки зі справжніми радіокерованими моделями не залишить байдужими всіх, хто цікавиться сучасними іграми. Тут ви не тільки побачите радіокеровані моделі роботів, а й зможете спробувати управляти та взяти участь у змаганнях з робо-футболу, робо-боксу і робо-гонках та танкових боях. А ще відчути себе справжнім пілотом дрону та дізнатися ключові поняття аеродинаміки.

Простір «Робологікуму» організовано таким чином, що кожен зможе тут провести час цікаво, сюди можна прийти з друзями або родиною. Всі представлені в центрі експонати можна чіпати руками. Вік відвідувачів «Робологікуму» – від 3 до 100 років.