В «Адреналін Сіті» – спортивне свято для особливих діток

Сьогодні спортивна арена Культурно-розважального центру Адреналін Сіті приймала особливих гостей. Це – 130 дітей з особливими потребами з м. Луцька та Волинської області, які зібралися на спортивне свято з нагоди другої Спеціальної Олімпіади України.

Усі вони проходять нелегке випробування у своєму житті, але у кожного з них- вогники в очах, щирі усмішки і бажання бути щасливими.
Змагання проводилися за підтримки Луцької міської ради, КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, Федерації футболу міста Луцька, Волинської обласної громадської організації “Даун-синдром” та Культурно-розважального центру «Адреналін Сіті».

Керівник проектів з корпоративної соціальної відповідальності компанії VolWest Group, Вікторія Матвіюк у вітальному слові відзначила, що «Адреналін Сіті» вже не перший рік проводить і підтримує різні соціальні ініціативи.

«Ми вважаємо нашим обов’язком пітримувати дитячі бажання і прагнення до занять спортом та до здорового способу життя. Це надихає нас на інші, кращі проекти. Двері «Адреналін Сіті» завжди відкриті до хороших соціальних ініціатив, які корисні для нашої громади», – зазначила Вікторія Матвіюк.

Вітали учасників спортивного дійства організатори та представники міської влади.

Спортивне свято розпочалось з урочистого шикування та концертної програми. Пісенні та танцювальні вітання лунали від Лізи Солтис та ГО «Даун- синдром», Творчої студії аматорів та ГО «Янголята», учениці 5 класу НРЦ № 8 Уляни Сухачевської, вихованців Липлянської ЗОШ та інших.

Надзвичайно зворушливий пісенний виступ подарувала гостям свята маленька Марійка Любашевська з Рожищенського НРЦ.

У другій – спортивній частині Олімпіади діти змагалися у футболі, настільному тенісі, дартсі, шахах, шашках, легкоатлетичних вправах та естафеті «Веселі старти». Успішно пройти змагання їм допомагали батьки та друзі.