Дитячий фестиваль добра «Всі ми родом з дитинства»

Дитячий фестиваль добра «Всі ми родом з дитинства»
Дата проведення: 3 червня 2018 року 12.00-17.00
Місце проведення: КРЦ «Адреналін Сіті»
Організатори: КРЦ «Адреналін Сіті», управління соціальних служб для сімї, дітей та молоді
Свіже повітря і яскраве сонце. Європейський формат відпочинку. Веселий дитячий сміх, розкриття творчих талантів, показові виступи, розваги. Апетитний запах їжі і безліч цікавинок. Ігри для найменших діток, допитливих підлітків, юнаків та дівчат, для тата і мами, бабусі і дідуся. Чаруючі майстер-класи, квести, експрес-тренінги на різні психологічні теми виховання дітей, художній пленер та декорації.
На глядачів та гостей фестивалю чекають неповторні враження від знайомства з талановитими обдарованими дітьми – творчими колективами та солістами, танцювальними гуртами та декламаторами віршів.
Веселі конкурси з аніматорами, зустріч з улюбленими героями та ростовими ляльками. Уроки малювання, художній пленер, величезна спільна картина «Острів дитинства» написана кожним учасником фестивалю. Яскравий аква-грим та безліч супер майстер-класів.
На території фестивалю Вас зустріне велика та апетитна зона, відведена під фуд-корт. Приходьте і насолоджуйтесь смачною їжею, охолоджувальними напоями та усякими смаколиками. На дітей чекатимуть морозиво, шоколадна, карамельна та фруктова смакота, солодка вата та попкорн.
Запрошуємо усіх відвідати захоплюючий масштабний захід, на якому відпочине, розважиться та отримає незабутнє враження уся ваша сім’я, родина.