100 гривень на розваги у подарунок покупцям супермаркетів «Наш Край» та «SPAR»

Участь в акції приймають покупці супермаркетів «Наш Край» та «SPAR», які є власниками бонусних карток відповідних мереж. Показавши на центральній касі картку відповідної мережі отримайте* акційну бонусну картку “Адреналін Сіті”  та станьте учасником акції «100 гривень на розваги у подарунок».

Щоб отримати 100гривень на бонусний рахунок відвідувач КРЦ «Адреналін Сіті» повинен з 16.11.18р. по 25.11.18р. включно скористатися послугами КРЦ «Адреналін Сіті» на суму 300грн. Обов’язковою умовою є використання акційної бонусної картки Адреналін. Сума 300грн може бути накопичена протягом акційного періоду кількома чеками.

По завершенню терміну дії акції в період з 26.11 по 30.11.18р. кожному хто виконав умови акції буде нараховано 100 гривень у вигляді 100 бонусів на бонусну картку Адреналін. Кожна бонусна картка приймає участь в даній акції лише один раз. Кожен власник бонусної картки «Наш Край» чи «SPAR» може прийняти участь в даній акції лише один раз. По завершенню дії акції акційна бонусна картка Адреналін стає звичайною бонусною карткою Адреналін та користується всіма перевагами бонусної програми як інші картки.

* – під отриманням розуміється придбання бонусної картки за 5грн. Ці 5грн зараховуються на картку на бонусний рахунок і відразу доступні до використання в оплату послуг КРЦ «Адреналін Сіті»

Дозволь собі більше з бонусною карткою “Адреналін Сіті”!