Чим дивуватиме у січні Музей сучасного мистецтва Корсаків

У перший місяць нового року Музей сучасного мистецтва Корсаків, що на території культурно-розважального центру «Адреналін Сіті» підготував для поціновувачів прекрасного низку різнопланових заходів.

Зокрема, тут будуть як лекції про сучасний театр і чому він сьогодні переплітається з художніми практиками – відео-артом, перформансом, анімацією, так і практичні майстер-класи для дітей і дорослих.

Усі охочі можуть спробувати створити власними руками художнє полотно, опанувавши при цьому різні техніки живопису під професійним керівництвом майстрів пензля. Майстер-класи для дорослих відбуваються щосуботи.

Творча ж дітвора також може спробувати малювати, творити, ліпити щонеділі.

Крім того, в рамках проекту «Крок на шляху до мистецтва» відбудеться відкриття виставки молодого художника.

Цікавим є проект «Відкрита майстерня», в рамках охочі мають змогу відвідати творчу студію одного з митців сучасності.

Масштабне відкриття виставки – проект «Приборкання міфів»( графіка, живопис) Андрія Александровича-Дочевського відбудеться 25 січня. Запрошуємо!

І нагадаємо, зараз триває неймовірно цікава виставка молодої художниці Анни Миронової «Простір» з Києва.

Чорно-білу графіку мисткині неможливо означити одним лише кольором – снігом або попелом. Залежно від освітлення або кута зору, вона означена багатотональним різноманіттям: від холодного, майже містичного, як очі прірви, до полохливо-ніжного теплого, неначе лісове пташатко. Але говорити про мистецтво Анни Миронової лише на рівні асоціацій – це означало б занизити його рівень. Адже сьогодні, в час суспільних зламів, трагедій, хаосу, воно несе у цей світ духовну рівновагу, глибокі символи, сповнений любові зміст, ніби вказуючи співвітчизникам на справжній сенс буття. Виставка діятиме до зміни експозиції в двадцятих числах січня.

Нагадаємо, Музей Корсаків створений з метою розвитку духовності нації, пропагування українського мистецтва у світі шляхом презентації яскравих творчих здобутків художньої культури XX століття, знайомства відвідувачів з сучасним мистецтвом через авторські проекти, інсталяції, перформанси.
Фундатором та натхненником створення першого в Україні світового рівня музею сучасного українського мистецтва стала родина Корсаків.