Арт-кафе «Стоп Кадр» запрошує на вечір зустрічі з випускниками

Традиційно, у першу суботу лютого, відзначають день зустрічі випускників. Це чудова можливість побачити своїх однокласників, поспілкуватися з колишніми вчителями, згадати шкільні роки. А потім гарно відсвяткувати цю подію.

Арт-кафе «Стоп Кадр» запрошує 2 лютого на вечір зустрічі випускників!
На вас чекає цікава розважальна програма, живий звук від гурту «Шалена Ніч» та запальна шкільна дискотека!

Кілька порад для вечора випускників:
Як розсадити гостей
Коли ви визначилися з приміщенням і кількістю людей, потрібно продумати, де і кого можна посадити. Адже ті люди, які погано спілкувалися між собою в школі, навряд чи захочуть сидіти один біля одного. Тому садіть поряд однокласників, які дружньо спілкувалися. Адже вечір зустрічі випускників через роки – це той захід, на якому хочеться побачити своїх близьких друзів, контакти з якими були втрачені.
Святкова атмосфера і музика
Згадайте ті пісні, які звучали на шкільних дискотеках. Такий музичний супровід на зустрічі випускників допоможе подумки повернутися в шкільні роки і ще раз пережити те хвилювання, яке завжди охоплювало перед походом на танці. Але така ретро-дискотека буде доречна тоді, коли всім захочеться потанцювати.
Святкової атмосфери додадуть і фотоколажі чи слайд-шоу.
Зробіть щось на кшталт «До і після». Візьміть знімки шкільних років і сучасні фотографії. Таке порівняння буде цікаво подивитися всім. Можете вставити уривки відео, наприклад, з випускного.
Символічний подарунок
Привітання на вечір зустрічі випускників прозвучали. Однокласники привітали один одного, послухали теплі слова, сказані вчителями. Настав час розходитися. Але відпускати людей без пам’ятного презенту не хочеться. Ви можете взяти на вечір зустрічі випускників фотоапарат миттєвого друку. Зробіть знімки і роздайте кожному гостю. Такий пам’ятний презент сподобається всім.