Молода художниця Ольвія зі Львівщини презентувала свої полотна у «Стоп-Кадрі»

У рамках проекту «Крок на шляху мистецтва» у арт-кафе «Стоп-кадр», що в КРЦ «Адреналін Сіті», відкрилася виставка молодої художниці зі Львівщини – Ольги Баландюх (Ольвія).

У своїх живописних творах авторка багато експериментує із фактурою, синтезом матеріалів, площинами та кольором, створюючи візуально насичені та глибокі композиції. Ключовим концептом представлених робіт є дефініція простору-космосу та постійний пошук форми для його вираження.

Привітала юну художницю керуючий партнер Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Леся Корсак та їй побажала подальших успіхів, зазначивши, що цей проект  – своєрідна мистецька лабораторія, в рамках якої полотна молодих художників досліджують, вивчають, дають поради.

“Це гарний старт для молодих митців, у проекті «Крок на шляху мистецтва» взяло участь уже багато творчої молоді. Більшість з них, отримавши перший досвід та поради старших й досвідчених колег, визначилися з напрямком, колористикою і стали впевненішими в своїх силах та ще більш розкрили хист”, – зазначила вона.

Директорка Луцького художнього музею Зоя Навроцька зазначила, що твори Ольги Баландюх як об’єкти медитативності.

“Це не просто сонячний диск, хтось в ньому побачить жоржину, хтось мушлю… Художниця залишає простір для уяви. І хоча Оля молода мисткиня, в її роботах вже помітна техніка та гармонійне поєднання кольорів”, – відзначила пані Зоя.

До речі, це не перша виставка Ольвії, її роботи вже були представлені у Києві, Львові, Тернополі, а тепер і в Луцьку.

Виставка діятиме два тижні у арт-кафе “Стоп Кадр”.

Довідково:

Ольга Ярославівна Баландюх (Ольвія) народилася 25.07.95 у м. Дрогобичі. Закінчила музичну школу по класу скрипки та Дрогобицький державний музичний коледж ім. В. Барвінського два факультети – скрипку та вокал. Живе у м. Львові. Навчається у Львівській національній академії мистецтв, кафедра дизайну середовища. Пише вірші та музику. Створює художні роботи в напрямку абстракції. Учасниця численних виставок, фестивалів та інших мистецьких проектів.