У Музеї Корсаків презентують унікальні “Античні коди України. Сакральні реконструкції”

Уже 10 травня о 17.00 у МСУМКу – відкриття проекту Володимира та Тетяни Бахтових “Античні коди України. Сакральні реконструкції”.

У день відкриття – вхід вільний!

Художній проект «Античні коди України. Сакральні реконструкції» спрямований на художнє осмислення і реконструкцію духовного простору античної цивілізації, яка існувала на теренах Північного Причорномор’я майже тисячу років та виступає найбільш глибинною та стійкою характеристикою культурно-історичного простору цього регіону (Ольвія, Тіра, Херсонес).

Цінності античної цивілізації, які заклали основи європейського світу, знову актуалізуються в контексті багатьох викликів, які постають сьогодні перед суспільством та кожним із нас.

Загалом, художня практика Володимира і Тетяни Бахтових є унікальною на теренах України. Розкриття актуальності ідей з історичного минулого Північного Причорномор’я для сучасної України є важливим кроком до самоідентифікації і самоповаги нації, та веде до сакралізації простору, яка спонукає більш відповідально ставитися до свого життя та навколишнього оточення. Адже морально-етичні уявлення формуються в тому числі і художніми методами.

ЗАПРОШУЄМО!

м. Луцьк, вул. Карбишева, 1
тел.: 066 142 51 18