Луцьк зустрічає міжнародний Korsak carving Fest!

Близько двох десятків скульпторів з різьби по дереву з’їдуться до Луцька на перший грандіозний симпозіум майстрів, що з 20 по 25 серпня триватиме в культурно-розважальному центрі «Адреналін Сіті».  Ця подія світового рівня, оскільки Луцьк прийматиме майстрів не тільки з різних міст України, а й зі всього світу.

Такий грандіозний захід присвячений 10-ій річниці «Адреналні Сіті» та першій річниці Музею сучасного українського мистецтва Корсаків.

Упродовж тижня з бензопилами в руках майстри вирізатимуть дерев’яні скульптури, які потім залишаться на території закладу і стануть окрасою арт-парку «Містерія». Не менш цікавим та видовищним стануть змагання зі Speed carving. Протягом двох годин скульптори по дереву змагатимуться у швидкісній різьбі, а їхні витвори можна буде придбати наприкінці заходу.

Оцінюватиме роботи професійне журі, яке визначать перші три призові місця, також на результат журі вплинуть глядацькі симпатії.

Буде неймовірно драйвово!

 

Наш фестиваль відбудеться за підтримки:
 
Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства;
 
ТОВ “Андреас Штіль”;
 
ТОВ «КЕМІКАЛ-ЗАХІД» – офіційний дистриб’ютор високоякісних екологічно чистих лакофарбових матеріалів провідних виробників Італії.
 
Мережа продуктових супермаркетів “Наш Край”
 
Мережа  SPAR
 
Компанія «Техно Модуль»
 
Природна вода “Моршинська”
Ти формуєш майбутнє вже сьогодні. Все, що потрібно – вже тобі.  
Природна вода “Моршинська” відновлює тіло щодня, щоб ти робив свій наступний крок і досягав своєї мети.
МОРШИНСЬКА. ТВОЄ ТІЛО – ТВОЄ МАЙБУТНЄ.