ЗАПРОШУЄМО У СІМЕЙНИЙ РЕСТОРАН “ВАНДЕРВІЛЛЬ”!

У культурно-розважальному центрі «Адреналін Сіті» з’явилася нова цікава та унікальна  ресторація зі смачною кухнею та мистецькою атмосферою й доповненою реальністю!

«Вандервіль» – означає дивовижне містечко, або ж містечко див. Це місце мистецьких та гастрономічних фантазій…

Авторська кухня

Бренд-шеф закладу – Ярослав Мішанков, який навчався у Cesar Ritz, Академії кулінарних мистецтв Швейцарії і який у свої 27 вже встиг попрацювати в ресторанах з зірками Мішлен.

Їжу тут готують з «наших» інгредієнтів, оригінально компонуючи їх у вишукані страви.

Вибір страв невеликий, адже, на думку бренд-шефа, розлоге меню тільки заважає сповна насолодитися їжею, адже люди втрачають концентрацію, коли довго щось обирають.

«Ми гратимемося з технікою подачі. Будуть прості страви з цікавими презентаціями: сухий лід, рідкий азот і таке інше… Крім того, ми хочемо змінити культуру споживання алкоголю в Україні. Адже у нас домінує культура важкого алкоголю в той час, як у всьому цивілізованому світі – культура легкого. У нас тут вино в різних цінових категоріях, але за тими цінами, за якими воно в супермаркеті. Ми зробили своєрідний ф’южн: з одного боку у нас висока «мішленівська» кухня, висока естетика інтерєру, а з іншого – корисний (при споживанні у помірних кількостях) алкоголь за правдивими цінами», – каже бренд-шеф.

Зараз заклад пропонує всього 12 гастрономічних позицій та дитяче меню, а також піцу.

Інтер’єр та дизайн

Затишну залу ресторану прикрашають сюрреалістичні картини Емми Андієвської, що, завдяки додатку Artivive, оживають на екрані смартфону.

Не оминули увагою у «Вандервіллі» і маленьких відвідувачів: для них в приміщенні виділили затишний куточок для ігор.

Чому варто святкувати саме у нас:

  • Авторська кухня та дитяче меню, популярна піца;
  • Мистецька атмосфера з доповненою реальністю;
  • На День народження -10% на меню!
  • Дитячий куточок, можливість замовлення анімаційної програми

Телефонуйте та замовляйте свято вже зараз: 050 545 0739