КОРПОРАТИВНА СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ (КСВ) КРЦ “АДРЕНАЛІН СІТІ”

— це дотримання балансу між вирішенням наших комерційних завдань та задоволенням нинішніх соціальних, економічних та екологічних потреб регіонів де ми функціонуємо без шкоди для можливості їх задовольнити майбутнім поколінням.
Ми прагнемо якісно покращити рівень життя та забезпечити чисте довкілля, спонукати людей до здорового способу життя та відповідального ставлення до власного здоров’я.
Робота у напрямку корпоративної соціальної відповідальності стала невід’ємною частиною стратегії компаній, що входять до інвестиційної групи. Таким чином вони реалізовують проекти у трьох основних напрямках:
• економічний розвиток регіонів;
• соціальний розвиток регіонів;
• екологічний розвиток регіонів.
Мета проектів – сприяти сталому розвитку регіонів, у яких працюють компанії, та жити відповідально.

НАШІ ПРОЕКТИ

Центр допомоги вимушеним переселенцям

Центр допомоги вимушеним переселенцям ми створили з перших днів війни у культурно-відпочинковому комплексі «Адреналін Сіті».

У Центрі забезпечуємо безкоштовно для переселенців:

  • обладнані спальні місця для ночівлі та тимчасового або постійного проживання;

  • щоденне триразове гаряче харчування;

  • питна вода, чай, кава, печиво;

  • забезпечення всіма засобами індивідуальної гігієни;

  • цілодобова медична допомога;

  • психологічна підтримка;

  • юридичні консультації;

  • майстер-класи та ігрові заняття для дітей та багато іншого

Ми надали допомоги 7037 вимушеним переселенцям на суму 40,788 млн грн, забезпечивши 80 325 днів і ночівель для біженців із різних куточків України, приготувавши відповідну кількість сніданків, обідів та вечерь.

Курс “Тактична медицина”

 
      Розуміючи важливість знань та навичок із тактичної медицини в умовах сучасної війни, команда Технопарку “Центр Медичних Інновацій”, вже на четвертий день повномасштабної війни провела перше навчання на території кінотеатру “Adrenalin”

      За цей час ми навчили тактичній медицині вже 13 580 цивільних та військових. Щоб навчання було ефективнішим, ми створили і надрукували посібник із тактичної медицини. Наймасштабнішим кроком стало створення повноцінного безкоштовного відеокурсу, який включає цикл із 12 відеофільмів, які висвітлили ключові аспекти тактичної медицини.

      Доступ до посібника та відеокурсу є вільним, тому кожен охочий може легко отримати систематизовану інформацію із даної дисципліни у доступній формі.

Проект «Всі ми родом з дитинства»

Уже сьомий рік поспіль, з 2010 року, КРЦ «Адреналін Сіті» у партнерстві із Луцьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді реалізовує соціальний проект «Всі ми родом з дитинства».
Проект спрямований на підтримку дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та передбачає ряд заходів протягом року. Це безкоштовні розважальні програми та дозвілля у розважальних центрах «Лімпопо» і «Кенгуру», та у кінотеатрі «Адреналін» для дітей, які потребують особливої соціальної підтримки.

ПОДІЇ КСВ

В “Адреналіні” покажуть кіно для незрячих

10 серпня, у четвер, в кінокомплексі культурно-розважального центру «Адреналін Сіті» покажуть перший повнометражний фільм, адаптований для незрячих.

Захід відбудеться в рамках соціального проекту «БЕЗМЕЖ», серед пріоритетних напрямків якого є соціальна адаптація людей з обмеженими фізичними можливостями, благодійні заходи, підтримка ініціативної молоді.

Презентація проекту розпочнеться о 12:00 год. у холі кінокафе.

Покази фільмів, адаптованих для людей з вадами зору, які вперше демонстуватимуться у Луцьку мають на меті збільшити доступність інформаційного контенту для незрячих та прибрати ще один бар’єр, що існує у житті людей з особливими потребами.

До перегляду буде представлено кінострічку «Щоденник пам’яті» – одну з чотирьох в Україні з тифлокоментуванням – стислим закадровим описом візуальної частини фільму. Над адаптацією художнього фільму «Щоденник пам’яті» працювала творча група у складі: Олександри Бонковської (автор аудіодискрипції та диктор), Юрія Саєнка (звукооператор), Оксани Потимко (консультант).

Тифлокоментування існує у світовій практиці вже понад 30 років, але в Україні такі проекти почали запускати лише в 2013 році.

Програмний комплекс, який допомагає у створенні тифлокоментарів для фільмів, розробив кандидат технічних наук, асистент Національного університету “Львівська політехніка”, паралімпійський чемпіон з фехтування Андрій Демчук.

Сподіваємося, що під час показу у кінотеатрі фільму незрячі, будучи присутніми у глядацькому залі, матимуть змогу слухати фільм, провести цікаво дозвілля та соціалізуватися.

Запрошуємо представників ЗМІ на презентацію!

За додатковою інформацією звертайтесь до Вікторії Матвіюк matviiuk@vwg.com.ua