КОРПОРАТИВНА СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ (КСВ) КРЦ “АДРЕНАЛІН СІТІ”

— це дотримання балансу між вирішенням наших комерційних завдань та задоволенням нинішніх соціальних, економічних та екологічних потреб регіонів де ми функціонуємо без шкоди для можливості їх задовольнити майбутнім поколінням.
Ми прагнемо якісно покращити рівень життя та забезпечити чисте довкілля, спонукати людей до здорового способу життя та відповідального ставлення до власного здоров’я.
Робота у напрямку корпоративної соціальної відповідальності стала невід’ємною частиною стратегії компаній, що входять до інвестиційної групи. Таким чином вони реалізовують проекти у трьох основних напрямках:
• економічний розвиток регіонів;
• соціальний розвиток регіонів;
• екологічний розвиток регіонів.
Мета проектів – сприяти сталому розвитку регіонів, у яких працюють компанії, та жити відповідально.

НАШІ ПРОЕКТИ

Проект «Всі ми родом з дитинства»

Уже сьомий рік поспіль, з 2010 року, КРЦ «Адреналін Сіті» у партнерстві із Луцьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді реалізовує соціальний проект «Всі ми родом з дитинства».
Проект спрямований на підтримку дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та передбачає ряд заходів протягом року. Це безкоштовні розважальні програми та дозвілля у розважальних центрах «Лімпопо» і «Кенгуру», та у кінотеатрі «Адреналін» для дітей, які потребують особливої соціальної підтримки.

«Мегамозок» – спільний проект КРЦ «Адреналін Сіті» та Волинської філії комп’ютерної академії «ШАГ»

У кожній дитині живе геній. Хтось добре співає, а хтось малює, одні подумки вирішують складні математичні головоломки, інші – пишуть вірші, ледь ставши на ноги. У школі ж, попри загальну учнівську програму, серед решти вирізняються не просто талановиті, а ще найсміливіші та впевнені діти. Вони й стають учасниками та переможцями шкільних олімпіад і саме вони є майбутнім національним ресурсом нації, який ми вважаємо своїм обов’язком підтримати.
КРЦ «Адреналін Сіті» та Волинська філія комп’ютерної академії «ШАГ», що належать інвестиційній групі VolWest Group, у 2012 році, з метою підтримки майбутнього покоління, яке вже сьогодні свідомо підходить до виконання своїх обов’язків – показує високий рівень знань, започаткували масштабний соціальний проект «Мегамозок», спрямований на підтримку обдарованої молоді краю.
Реалізація проекту «Мегамозок» відбувається у два етапи. В рамках першого всі учасники районних та міських олімпіад , а це понад 8 тисяч учнів отримують подарункові сертифікати на суму 150 гривень від Центру дозвілля та розвитку “Адреналін Сіті”.
У травні відбувається підбиття підсумків другого етапу, в результаті якого визначаються два щасливчики серед переможців обласних олімпіад, які отримують сертифікат на безоплатне навчання протягом року в Комп’ютерній Академії «ШАГ».
Загалом, у другому бере участь понад 80 обдарованих дітей, які зайняли перші почесні місця на обласному рівні.
Визначення переможців відбувається шляхом вибіркового жеребкування.
Участь беруть діти у двох вікових категоріях: до 13 років і старші. Відтак, діти до 13 років зможуть набути професійних навичок роботи за комп’ютером, а старшокласники та випускники здобути одну з найбільш популярних професій на сучасному ринку праці: програміста, дизайнера або системного адміністратора.

“Щасливі діти” – спільний проект КРЦ “Андреналін Сіті” та Волинської філії комп’ютерної академії “Шаг”

Щотижня КРЦ «Адреналін Сіті» організовує веселе та насичене дозвілля для дітей та сімей учасників АТО спільно із волонтерським проектом «Меценати для солдата». Взяти участь мають можливість не тільки діти Луцька але й всієї Волинської області.
Програма для малечі активна та насичена: розпочинається з перегляду мультфільму, продовжується на батутах і гірках у парку розваг «Кенгуру», а далі смачний обід або веселий майстер-клас із випікання піци у одній із піцерій «Тарантелла». Це чудова нагода, щоб діти, батьки яких воюють у зоні АТО, відпочили та спробували щось нове.

ПОДІЇ КСВ

В “Адреналіні” покажуть кіно для незрячих

10 серпня, у четвер, в кінокомплексі культурно-розважального центру «Адреналін Сіті» покажуть перший повнометражний фільм, адаптований для незрячих.

Захід відбудеться в рамках соціального проекту «БЕЗМЕЖ», серед пріоритетних напрямків якого є соціальна адаптація людей з обмеженими фізичними можливостями, благодійні заходи, підтримка ініціативної молоді.

Презентація проекту розпочнеться о 12:00 год. у холі кінокафе.

Покази фільмів, адаптованих для людей з вадами зору, які вперше демонстуватимуться у Луцьку мають на меті збільшити доступність інформаційного контенту для незрячих та прибрати ще один бар’єр, що існує у житті людей з особливими потребами.

До перегляду буде представлено кінострічку «Щоденник пам’яті» – одну з чотирьох в Україні з тифлокоментуванням – стислим закадровим описом візуальної частини фільму. Над адаптацією художнього фільму «Щоденник пам’яті» працювала творча група у складі: Олександри Бонковської (автор аудіодискрипції та диктор), Юрія Саєнка (звукооператор), Оксани Потимко (консультант).

Тифлокоментування існує у світовій практиці вже понад 30 років, але в Україні такі проекти почали запускати лише в 2013 році.

Програмний комплекс, який допомагає у створенні тифлокоментарів для фільмів, розробив кандидат технічних наук, асистент Національного університету “Львівська політехніка”, паралімпійський чемпіон з фехтування Андрій Демчук.

Сподіваємося, що під час показу у кінотеатрі фільму незрячі, будучи присутніми у глядацькому залі, матимуть змогу слухати фільм, провести цікаво дозвілля та соціалізуватися.

Запрошуємо представників ЗМІ на презентацію!

За додатковою інформацією звертайтесь до Вікторії Матвіюк matviiuk@vwg.com.ua