До трансляції залишилось...
Dota 2 The International 2017 в Луцьку на великому екрані
Пряма трансляція Фіналів 11 та 12 серпня
Початок о 20.00 за київським часом
Кінокомплекс Адреналін, синя зала
Ціна квитка від 35 грн.
Чому дивитись саме в нас?
Про гру
DotА 2, Defence of the Ancients (укр. Оборона Древніх) — багатокористувацька відеогра в жанрі стратегії в реальному часі. Гра є автономним продовження карти DotA гри Warcraft III: Reign of Chaos і її моду Warcraft III: The Frozen Throne. DotA 2 була випущена компанією Valve Corporation для платформи Microsoft Windows у якості публічного бета-тестування у 2011 році. Для OS X та Linux гру було випущено 18 липня 2013 року.
Гра доступна лише на інтернет ресурсі Steam.
У DotA 2 грають 2 команди по 5 осіб у кожній. Кожен гравець контролює лише одного персонажа (або декількох — Міпо, Лон Друїд), якого називають героєм, та, за наявності певних умінь, деяку кількість інших допоміжних одиниць. Кожна команда має фортецю в куті карти, яка слугує місцем початку гри для команди і місцем відродження після смерті. Головною метою гри є знищення головної будівлі на базі ворога, для цього герої протягом гри намагаються вбити ворожих героїв та зруйнувати ворожі будівлі, здобувають досвід та золото.
Розробка DotA 2 почалась 2009 року, коли Valve Corporation найняла IceFrog'а, як головного дизайнера гри. Ігрові критики схвально оцінили графічні можливості гри та геймплей, а також те, що розробники зберегли основну механіку DotA. Серед недоліків гри було відзначено погано розроблену систему навчання, а також не надто люб'язну спільноту. DotA 2 стала найпопулярнішою грою в Steam, із щоденним онлайном близько 800 000 осіб.