Події

У МСУМК покажуть грандіозне «INTRO»!

Масштабний проект не тільки художників, а й не менш важливих людей у мистецтві – кураторів, вперше презентують у Луцьку.

Вже 19 липня о 17.00 дев’ять кураторських проектів та більше 40 учасників об'єднають в одному часі та місці під назвою «INTRO» - у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків. Ця подія – апробація програми, направленої на формування досвіду кураторських практик у відкритому просторі.

Загалом, цей проект дає можливість одночасного проведення кількох програм в одному часі та місці надає ширших інформаційних та естетичних порівнянь і оцінок, створює ситуацію реальної присутності глядача у диспуті, фактично апелюючи до нього як до співучасника.

Художник та координатор...

Детальніше

У МСУМКу покажуть дискурс двох сучасних митців, які здивують віртуозністю

Вже цієї п'ятниці, 21 червня, о 17:00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків стартує новий виставковий проект «DOCUMENTO ESSE»! Його автори: Анастасія Подерв’янська та Олександр Смирнов – молоді, достоту відомі київські художники, до творчості яких нині зосереджено увагу багатьох істориків мистецтва та критиків. Вражаюче віртуозні, приголомшливо емоційні твори Анастасії та по-чоловічому грунтовна, естетська (у доброму розумінні цих слів) скульптура Олександра – прецікавий дискурс двох сучасних митців із власною виражальною мовою, несподіваними стилістичними жестами й артикуляцією. У день відкриття вхід вільний! Запрошуємо! Музей сучасного українського мистецтва Корсаків м. Луцьк, вул. Карбишева, 1 тел.: 066 142 51 18

Детальніше

У Музеї Корсаків – новий виставковий проект «Діалог світла з кольором»

Два митці, дві творчі особистості поєднали свої таланти, аби видати на-гора шедевр, поєднання світла з кольором. Саме під такою назвою - «Діалог світла з кольором» - вже 14 червня о 17.00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбудеться відкриття виставкового проекту українського митця Олександра Дубовика та творця Іво Лілля із Таллінна. Олександр Дубовик та Іво Лілль познайомились рік тому в українській столиці. Виставка в Луцьку продовжує цей діалог двох митців у іншому форматі – розмови світла з кольором, яку ведуть між собою їхні твори. Олександр Дубовик живе у Києві. Можна стверджувати – знаний живописець, це - інтелектуал з пензлем. Він вдумливо...

Детальніше