Події

Музей Корсаків презентував арт-проєкт «ІМЕНА ТВОЇ, УКРАЇНО»

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків у День Незалежності України новим проєктом відкрили ще дві з половиною тисячі квадратних метрів виставкового простору.

 У масштабному проєкті під назвою «Імена твої, Україно» взяли участь 152 митці з Києва, Львова, Одеси, Харкова, Ужгорода, Запоріжжя, Дніпра, Чернівців, Черкас, Рівного, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська та інших. Упродовж місяця вони мали змогу творити або пропонувати готову роботу, як рефлексію на такі теми: історія України; людей, які відіграли важливу роль у її становленні; знакових історичних подій, які сприяли формуванню української державності.

Як розповіла мистецтвознавиця Зоя Навроцька, митці мали показати, «хто любить українську історію, хто задумується над тим,...

Детальніше

«ЯК СТАТИ ІМЕНЕМ»: У МУЗЕЇ СУЧАСНОГО УКРАЇНСЬКОГО МИСТЕЦТВА КОРСАКІВ ПРЕЗЕНТУВАЛИ МОНОГРАФІЮ

У Музеї Корсаків відбулася презентація колективної монографії «Як стати іменем», яка створена в рамках виставкового проєкту «Імена твої, Україно».

Презентували книгу в дуже символічний день – 24 серпня, у День Незалежності України й день народження МСУМКу.

Подискутувати про книгу прийшло чимало лучан і гостей міста, а розповідали про монографію головний редактор, фундатор Музею Корсаків Віктор Корсак, директорка волинської філії Комп’ютерної академії ШАГ Інна Кондратюк та заслужений художник України Петро Антип.

Модераторка, директорка бізнес-академії РМВА Тетяна Репницька розповіла присутнім, що монографія «Як стати іменем» – це трактат про те, як придбати квиток у вічність, вписавши своє ім’я в історію.

«Ця книга –...

Детальніше

24 серпня Музей Корсаків святкує День Незалежності України

Відразу чотири презентації унікальних мистецьких проєктів відбудуться 24 серпня, у найвеличніше свято нашої держави – День Незалежності України – в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, що в Луцьку.

Родзинкою свята стане презентація масштабного арт-проєкту «ІМЕНА ТВОЇ, УКРАЇНО», приуроченого до 30-ти річчя Незалежності України. Передуватиме заходу представлення колективної монографії «Як стати «Іменем»: трактат про те, як «придбати квиток у вічність» за редакцією Віктора Корсака, який і розповість про видання.

«ІМЕНА ТВОЇ, УКРАЇНО»: упродовж місяця митці зі всієї України мали змогу творити або пропонувати готову роботу, як рефлексію на такі теми: історія України; людей, які відіграли важливу роль у її становленні; знакових історичних подій, які сприяли формуванню української державності. Загалом, ми отримали понад...

Детальніше