Галерея сучасного мистецтва України “Арт-кафедра”

Арт-кафедра галерея сучасного мистецтва України. Платформа для митців, мистецтва та поціновувачів.

Галерея сучасного мистецтва України “Арт-кафедра” пропонує новий формат інтелектуального дозвілля. Створена з метою розвитку духовності нації, пропагування українського мистецтва у світі шляхом презентації яскравих творчих здобутків художньої культури XX століття, знайомства відвідувачів з сучасним мистецтвом через авторські проекти, інсталяції, перформенси.

Ініціатором і організатором створення Галереї “Арт-кафедра” виступив КРЦ “Адреналін Сіті” за підтримки Луцького художнього музею. Урочисте відкриття відбулось 23 квітня 2014 року.
За час роботи галерея “Арт-кафедра” провела десятки виставок, культурно-мистецьких суаре, творчих конкурсів, фестивалів.

У 2016 році Галерея “Арт-кафедра” виступила організатором мистецького форуму “WestArt Forum UA”, що об’єднав на своїй платформі провідних мистецтвознавців, культурологів, художників, шанувальників сучасного мистецтва і всіх, кому не байдужа національна культура. У вересні 2016 року Галерея виступила співорганізатором фестивалю сучасного урбаністичного мистецтва “ПоліхромА” який об’єднав у собі різноманіття сучасного мистецтва, включаючи мурал-арт, стріт-арт, виставки інсталяцій, графіті, перформенси, боді-арт, відео-арт, майстер-класи та арт-лекції.

Широка програма виставкової, освітньої, наукової-дослідницької та видавничої діяльності, що проводить «Арт-кафедра», відображає актуальні процеси в українській культурі і відкриває можливості для публічного діалогу і створення нових творів.

Галерея сучасного мистецтва «Арт-кафедра» пропонує майстер-класи для дітей та дорослих з декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. Тут кожен зможе відчути себе митцем. В арт-галереї також можна придбати картини та репродукції.

Детальніше

Телефон: 066 142 51 18