Організація форумів, конференцій

Про який би події не йшлося – формуми, презентації, семінари, команда менеджерів Адреналін Сіті зуміє максимально спростити завдання по його плануванню і організує дійсно ефективний і успішний захід для всіх його учасників.
Організація і проведення конференцій в Адреналін Сіті – ваша можливість здивувати партнерів по бізнесу діловим прийомом. Ми пропонуємо зали для конференцій будь-якого масштабу – від невеликих зборів на 40 осіб до 300 посадкових місць.
Зал для презентацій, в залежності від потреб клієнта, може по-різному комплектуватися меблями. Можливі варіанти розсадження гостей «театр», «круглий стіл», «класна кімната» і «банкет». Оренда залу для конференцій вже включає в себе все необхідне для проведення заходу обладнання:

  • Аудіо-система з радіомікрофоном;
  • Проектор з екраном або телевізор;
  • Фліп-чарт.
    Приміщення оснащені системою кондиціонування, є високошвидкісний Wi-Fi. Також відвідувачі отримують можливість користуватися великою парковкою.
    Проведення конференцій може супроводжуватися кава-брейками і бізнес-ланчами. В Адреналін Сіті діють ресторани і кафе, в яких ви і ваші партнери зможете відпочити після ділової зустрічі.

Отримати консультацію

Телефон: 050 438 02 80