Проведення екскурсій

Адреналін сіті –­ ексклюзивна зупинка в екскурсійному маршруті Луцьком!

Кожне місто на Україні по-своєму привабливе і цікаве для туристів. Особливим шармом, природою, древньою історією і сучасною інфраструктурою вирізняється Луцьк.

Це порівняно невеликий обласний центр Волині, з населенням трохи більше 200 тисяч жителів. Спокійний, красивий, затишний – він упевнено завойовує симпатії і серця гостей. А різноманітні розваги і неофіційне звання найфестивальнішого міста України перетворюють відпочинок в Луцьку в яскраву, святкову подію.

Тільки у Луцьку ви маєте нагоду побувати в Культурно-розважальному центрі “Адреналін Сіті” – унікальній території розваг, площею 100 000 м.кв, яка не має аналогів на Західній Україні.
“Адреналін Сіті” відкрився 8 серпня 2009 року та пропонує своїм відвідувачам величезну кількість культурних, спортивних та активних розваг. Тільки в “Адреналін Сіті” ви потрапите у справжній вир позитивних емоцій.

Для любителів інтелектуального дозвілля у нас працюють: єдина у своєму роді Академія пізнання та розвитку “Робологікум” та галерея сучасного мистецтва України “Арт-кафедра”.

Спорт, драйв і справжній азарт ви відчуєте на мегабатутах “Гравітації”, боулінгу, картингу, більярді; 5D-атракціон; роликах та мультимедійному та пневматичному тирах.

Дитячі атракціони, гірки, батути не залишать байдужими маленьких відвідувачі комплексу.

Нагулявши апетит, вас гостинно зустрінуть арт-кафе “Стоп-Кадр”, дитячі кафе “Кенгуру” і “Какаду”, спорт-бар “10 дерунів”, відпочинкове дворище “Словограй” з найсмачнішимим стравами кухонь світу.

Замовити

Телефон: 066 780 53 50