Святкування днів народжень

Якщо Ви мрієте про веселе, красиве і безтурботне день народження, відсвяткуйте його в арт-кафе “Стоп-Кадр. У нашому комфортному банкетному залі, Ви зможете сповна насолодися спілкуванням дорогих вам людей, від душі повеселитися, скуштувати смачних страв і отримати масу яскравих емоцій, які залишаться в пам’яті на цілий рік.

День народження в арт-кафе “Стоп-Кадр – це високий сервіс обслуговування, уважний персонал, приємна і святкова атмосфера.

Просторі та затишні зали для розміщення великих і не дуже компаній. Зал арт-кафе вміщає 350 бенкетних місць та 500 фуршетних. Також до Ваших послуг окрема банкетка на 40 осіб.

В арт-кафе “Стоп-Кадр Ви можете відсвяткувати день народження і одночасно здійснити гастрономічну подорож по різних континентах землі, спробувавши кращі страви страв європейської, французької, італійської, тайської, японської, американської, української та автентичної волинської кухні.

Великий танцювальний майданчик зі сценою, світлове шоу, професійний звук зроблять святкування атмосферним і неперевершеним.

Хороша знижка – мінус 20 % на меню – це ще один приємний плюс на користь святкування дня народження в арт-кафе “Стоп-Кадр.
А ще ви гарантовано отримаєте 20% знижку на розваги в Адреналін Сіті незалежно від замовлення столика!

Високий рівень сервісу та індивідуальний підхід від професійної команди додасть приємного настрою у день свята!

День народження в арт-кафе “Стоп-Кадр – відмінний варіант!

Бронювати

Телефон: 095-618-28-87

Акції