Святкування корпоративів

Корпоративи вже давно стали яскравою частиною історії будь-якої компанії. Це не тільки показник статусу та успіху компанії, а й гарна форма тімбілдінгу, подяка колективу за плідну працю та стимул для подальшого розвитку.
Проведення корпоративу – справа непроста і відповідальна. Саме тому, її варто доручити професіоналам, які прекрасно знають як організувати подібне свято.

Ми радо запрошуємо вас у новий сімейний ресторан “Вандервілль”.

Авторська кухня

Бренд-шеф закладу – Ярослав Мішанков, який навчався у Cesar Ritz, Академії кулінарних мистецтв Швейцарії і який у свої 27 вже встиг попрацювати в ресторанах з зірками Мішлен.

Їжу тут готують з «наших» інгредієнтів, оригінально компонуючи їх у вишукані страви.

Вибір страв невеликий, адже, на думку бренд-шефа, розлоге меню тільки заважає сповна насолодитися їжею, адже люди втрачають концентрацію, коли довго щось обирають.

«Ми гратимемося з технікою подачі. Будуть прості страви з цікавими презентаціями: сухий лід, рідкий азот і таке інше… Крім того, ми хочемо змінити культуру споживання алкоголю в Україні. Адже у нас домінує культура важкого алкоголю в той час, як у всьому цивілізованому світі – культура легкого. У нас тут вино в різних цінових категоріях, але за тими цінами, за якими воно в супермаркеті. Ми зробили своєрідний ф’южн: з одного боку у нас висока «мішленівська» кухня, висока естетика інтерєру, а з іншого – корисний (при споживанні у помірних кількостях) алкоголь за правдивими цінами», – каже бренд-шеф.

Зараз заклад пропонує всього 12 гастрономічних позицій та дитяче меню, а також піцу.

Інтерєр та дизайн

Затишну залу ресторану прикрашають сюрреалістичні картини Емми Андієвської, що, завдяки додатку Artivive, оживають на екрані смартфону.

Не оминули увагою у «Вандервіллі» і маленьких відвідувачів: для них в приміщенні виділили затишний куточок для ігор.

Чому варто святкувати саме у нас:

  • Авторська кухня;
  • Мистецька атмосфера з доповненою реальністю;
  • Дитячий куточок, можливість замовлення анімаційної програми

Телефонуйте та замовляйте свято вже зараз: 050 545 0739

Бронювати

Телефон: 095-618-28-87

Акції