АРТ-КАФЕ “СТОП-КАДР”

Арт-кафе “Стоп Кадр” – це оригінальний заклад в стилі арт-хаус, відпочинок в якому дає неперевершене естетичне і емоційне задоволення. Відмінний рівень сервісу, великий вибір кулінарних пропозицій, наявність шоу-програм і живої музики дозволить кожному гостю якісно відпочити в найкращих традиціях ресторанного гостинності.
Ресторація складається з основного залу, розрахованого на прийом до 350 гостей на стандартних банкетних заходах і до 500 гостей на фуршетах. Тут можна організувати проведення будь-якого урочистого заходу, такого як весілля, ювілей, корпоратив, творчий вечір, семінар, презентації, фестивалі. Також, в даному арт-кафе часто проходять зустрічі зі знаменитими письменниками і культурними діячами.
Кухарі ресторації спеціалізуються на приготуванні страв європейської, французької, італійської, тайської, японської, американської, української та автентичної волинської кухні. Великий асортимент кулінарних пропозицій вдало доповнюється барним і коктейльним меню.
Великий танцювальний майданчик зі сценою, світлове шоу, професійний звук зроблять святкування атмосферним і неперевершеним. Високий рівень сервісу та індивідуальний підхід від професійної команди додасть приємного настрою у день свята!
Замовляючи послуги кейтерінга у арт-кафе “Стоп-Кадр” Ви не тільки отримуєте смачну кухню, відмінно приготовані страви від найкращих кухарів, але доставку всіх страв та обладнання, відмінне обслуговування та сервіровку.
Додаткові послуги: Wi-Fi, парковка.

 

Переглянути меню

Телефон: 095-618-28-87