5D Кінотеатр

5D формат — це продовження уже відомого 3D формату кіно — об’ємне суперсучасне зображення, що досягається за рахунок радіального 140 градусного екрану і стереозвуку.

Звичайний перегляд кіноновинки у форматі 5D перетворюється у надзвичайну пригоду, яку здатні оцінити справжні екстремали.

В 5D кінотеатрі ефект повної присутності глядача формується не лише завдяки об’ємному зображенню, але й за рахунок багатьох спецефектів.

Іншими словами захоплююча подорож у 5D-кінотеатрі — це падіння в прірву, прискорення, справжня гроза з блискавками, шквальним вітром, дощем, снігом, можливість політати або поплавати. Зручно вмостившись у крісло, Ви можете побувати в міжзоряному просторі, на московській кільцевій дорозі чи в світі екзотичних тварин, покататися на американських гірках по безлюдному острову, потрапити в гості до казкових героїв, познайомитися з життям підводної флори і фауни, пройти крізь перепони містичного підземелля, а також багато іншого. Відвідавши 5D кінотеатр, Ви відчуєте масу захоплюючих моментів, згадуючи які будете відчувати небувалий драйв.

Бронювання квитків: 068 716 30 65, 050 700 31 98