Музей науки і техніки та Музей промислового дизайну

Музей науки і техніки – унікальний майданчик, де діти та дорослі зможуть поринути і світ сучасних технологій, робототехніки, дронотехніки, довідатися про найцікавіші винаходи людства та перевірити на практиці різноманітні цікавинки науки і техніки.

Головна мета – привити дітям любов до пізнання та науки та показати, що навчання може бути веселим та цікавим.

У нашому музеї ви знайдете радіокеровані моделі роботів та зможете взяти участь змаганнях з робо-футболу, робо-боксу,робо-гонках та танкових боях. А ще  – відчути себе справжнім пілотом дрону та дізнатися ключові поняття аеродинаміки.

В Музеї науки і техніки працює 18 кафедр:

музична, архітектури та дизайну, світло-оптична, фізико-хімічна, військова, медична, дронотехніки, робототехніки, геймінгу, історії технічного прогресу, фізики та механіки та інші.

Серед цікавинок  – секція 3D пазлів від відомого українського виробника іграшок UGEARS.

Простір  музею організовано таким чином, що кожен зможе тут провести час цікаво, сюди можна прийти з друзями або родиною.

Музей промислового дизайну

Позиціонування – ми створюємо захоплюючий діалог між наукою та суспільством, що є невичерпним джерелом пізнання та розвитку.

Про нас: Музей промислового дизайну створений на базі Музею науки і техніки. Це унікальний напрямок, який виник на перетині мистецтва і техніки, що робить продукцію масового виробництва цікавою для відвідувачів та натхненною для виробників.

Всіх представлених експонатів можна торкатися руками.

Вік відвідувачів – від 3 до 100 років.
Телефон: 095 1983428

ПРАЦЮЄМО: будні  з 12.00 до 20.00; вихідні/святкові з 11.00 до 20.00!