29 січня о 17:00 відкритТя виставка художниці Тетяни Левицької “В пошуках несвідомого”

29 січня о 17:00 у Музеї Корсаків відкриється виставка унікальної художниці Тетяни Левицької, яка почала малювати у віці 75 років після діагностування хвороби Альцгеймера.
Живопис став для мисткині способом спілкування зі світом і боротьби з недугою. Її роботи — це емоційний і підсвідомий світ, де кожен мазок несе відбиток її душі та життєвого досвіду.
Куратор виставки — Олесь Дзиндра (Музей Ідей, Львів).
На подію вхід безкоштовний💙
Запрошуємо!
Місцезнаходження:
м. Луцьк, вул. Корсака Івана, 1
КРЦ «Адреналін Сіті»
Графік роботи:
• Пн-Пт: 12:00-20:00
• Сб-Нд: 11:00-20:00
Контактний номер:
066 142 51 18
——————-
On January 29 at 5:00 PM, the Korsak Museum will host the opening of an exhibition by the unique artist Tetiana Levytska, who began painting at the age of 75 after being diagnosed with Alzheimer’s disease.
Painting became a way for the artist to communicate with the world and cope with the illness. Her works are an emotional and subconscious realm where each brushstroke reflects her soul and life experience.
The exhibition’s curator is Oles Dzyndra (Museum of Ideas, Lviv).
Admission to the event is free. 💙
We invite you to join us!
Location:
Lutsk, 1 Ivana Korsaka Street
Adrenalin City Entertainment Complex
Opening hours:
• Mon-Fri: 12:00 PM – 8:00 PM
• Sat-Sun: 11:00 AM – 8:00 PM
Contact number:
+380 66 142 51 18

3 січня о 17:00 в Музеї Корсаків відбудеться відкриття виставки Анатолія Ганкевича «Ніч у раю»!

3 січня о 17:00 в Музеї Корсаків відбудеться відкриття виставки Анатолія Ганкевича «Ніч у раю»!
На подію вхід безкоштовний💙
Запрошуємо!
м. Луцьк, вул. Корсака Івана, 1
КРЦ «Адреналін Сіті»
«Ніч у раю»
Ідея проєкту зародилася у 2019 році з однієї фотографії, зробленої вночі в саду біля моєї студії. У цьому знімку мене вразив простір — космічна глибина осінніх дерев, які, здавалося, на очах перетворювалися на піксельні галактики всесвіту. Абстракція цього парадоксу захопила мене.
Зміст ніби лежав на поверхні: крони дерев, геометрично абстрактні, підкорялися своїй особливій логіці. Це була не класична фрактальна геометрія, а скоріше антигеометрія — загадкова структура, що балансувала між глибиною і площинністю, образністю і безпредметною абстракцією. Цей оксюморон — антигеометричний образ зоряного простору — нагадав мені хаос піксельних відблисків на морській гладі, де кожне віддзеркалення роздрібнює єдине, перетворюючи його на множинність.
Тільки дива мають сенс.
Так виник образ райського космічного саду всесвіту — місця, де народжуються і гинуть зорі.
Назва «Ніч у раю» з’явилася спонтанно, ніби ззовні, вже після початку війни, далеко від дому. Мене привабило співзвуччя слів і змістів. Сьогодні ця фраза звучить для мене так само контрастно, як «Війна і мир».
Проживши два роки в Європі, мої почуття і ставлення до моєї країни набули нового відтінку — ностальгічно-містичного. Образ ночі у раю став ідеальним символом для проєкту, який відображає особисті переживання і суспільне відчуття того, що відбувається у світі, і особливо в Україні.

Увійти до свого облікового запису