В Адреналін сіті відбувся турнір зі спідкубінгу

18 березня в «Адреналін сіті» в Музеї сучасних технологій відбувся турнір із спідкубінгу, тобто складання кубика Рубіка на швидкість. Такі змагання у розважальному комплексі проводять уже вп’яте. Впродовж кількох годин молоді люди віком від 9 років змагалися в швидкості та кмітливості.

Змагання розділено на три тури, до другого туру пройшли шестеро учасників, а до третього – четверо. Аби всі були в рівних умовах, для гри використовували скрамбли, тобто алгоритми для заплутування кубика.

Призовий фонд турніру – сертифікати від «Адреналін Сіті» на 700, 500 та 300 грн. Також, під час турніру в іншій частині проходили й інші змагання на спритність для учасників та глядачів. За перемоги в них учасникам подарували сертифікат на боулінг, кіно та ролердром.

Учасники складали кубик 5 раз в кожному турі, а місце учасника в рейтингу визначали за середньою швидкістю. Головним суддею турніру став Андрій Михайлінчик.

Азарт та бажання перемоги були у кожного, хлопці з радістю робити скрамбли для суперників, мірялися кубиками і слідкували один за одним дуже уважно.

Наймолодша учасниця турніру – Даринка Хоміцевич взяла участь в турнірі пліч-о-пліч з татом Олександром.

Царенко Роман участь в турнірі бере п’ятий раз. Цьогоріч він отримав друге місце, а в трійку лідерів входить щороку.

«Змагання на високому рівні, «Адреналін сіті» вже п’ятий раз нам надає приміщення, таймери, буклети, скрамбли. Всі задоволені, адже є призовий фонд, сертифікати. Сподіваємося, що й далі ми матимемо таку чудову можливість проводити турніри», – розповідає хлопець.

По закінченню турніру переможці отримали дипломи та подарункові сертифікати. Частину сертифікатів на боулінг, ролердром та кіно отримав власник рекорду цього турніру Тарас Васько, який склав кубик за 10,59 секунд. А от рекорд всіх турнірів – 9,33 секунд побити не вдалося нікому.

Переможцями 5-го весняного турніру з спідкубінгу стали:
Третє місце – Олександр Луцюк;
Друге місце – Роман Царенко;
Перше місце – Тарас Васько.