Фотогалерея

Команда «Адреналін Сіті» дала старт новорічним корпоративам

Передноворічна  метушня завжди має ще один плюс: святкування та зустріч прийдешнього Нового року з колегами по роботі. Золоте правило «Хто добре працює, той гарно відпочиває!», - найкраще свідчення корпоративного духу команди, яка старається на результат. Цю істину підтвердили й працівники найбільшого культурного-розважального центру «Адреналін Сіті». Смачний стіл, святкова шоу-програма з конкурсами, розвагами та подарунками,  живий звук й запальна дискотека,  таким запам’ятається «адреналінівцям»  новорічний корпоратив та зустріч 2019 року. Керівник закладу Галина Шотік привітала колектив зі святом, подякувала за роботу та поділилася планами на майбутній рік. Завітав на свято і Голова Ради директорів VolWest Group Віктор Корсак з дружиною, Лесею Романівною, яка є керманичем єдиного в...

Детальніше

Фестиваль колядок та щедрівок 2018

Уже восьмий рік поспіль Культурно-розважальний центр «Адреналін Сіті» збирає на своїй сцені кращі творчі дитячі колективи області на щорічний етнофестиваль колядок та щедрівок. Підтримуючи давні звичаї українського Різдва, 14 січня в «Адреналін Сіті» відбувся Етнофестиваль колядок та щедрівок. На фестивалі виступили діти з фольклорних вокально-танцювальних ансамблів, гуртів та колективів аби радувати гостей свята різдвяними віншуваннями, автентичним виконанням відомих українських колядок і щедрівок, танцювальними номерами та театралізованим дійством «Різдвяний вертеп».

Детальніше

Новорічні корпоративи 2017

Вишукана атмосфера, гарна компанія, смачна кухня та море веселощів та позитиву. Так, саме таким є новорічні корпоративи у арт-кафе "Стоп-Кадр".

Детальніше