Фотогалерея

МСУМК приймав делегацію іноземних гостей

У Луцьку перебуває делегація волонтерів, які досліджують соціальні ініціативи в нашому місті. Культурно-розважальний комплекс «Адреналін Сіті» реалізовує проекти, спрямовані соціальну відповідальність бізнесу. Найбільше вразив іноземних гостей Музей сучасного українського мистецтва Корсаків. Потім для делегації було організовано загальну пізнавальну екскурсію в «Адреналін Сіті». Керівник Молодіжного центру Волині Захар Ткачук подякував адміністрації закладу за зустріч та приємне відкриття для гостей з Палестини, Уганди, Британії та інших країн.

Детальніше

Віктор Корсак: «Бізнес – це не просто гроші, це спосіб життя»

Один з найбільших залів Музей Сучасного Українського Мистецтва Корсаків зібрав понад сто людей, які прийшли сюди не тільки доторкнутися до прекрасного, а й поспілкуватися з успішним бізнесменом, меценатом та головою правління групи компаній VolWest Group Віктор Корсак. Про те, як розбудувати мультибрендову корпорацію, говорили в рамках освітньо-культурного проекту "Школа свідомого громадянина". Віктор Корсак щиро та відкрито ділився життєвими історіями, давав цінні поради, відповів на усі запитання учасників заходу та навіть провів міні-лекцію з ведення бізнесу. До «VolWest Group» входить 17 успішних бізнесів, серед яких – мережа супермаркетів «Наш край», супермаркети «SPAR», спортивно-розважальний комплекс «Адреналін Сіті», Музей сучасного мистецтва Корсаків. Частина стартапів,...

Детальніше

Фото: Новорічна ніч у арт-кафе «Стоп-Кадр»

Неймовірною і казковою видалася найголовніша Ніч в році, Новорічна, а саме у арт-кафе «Стоп-Кадр», що в культурно-розважальному центрі "Адреналін Сіті". Одним із подарунків для наших відвідувачів була професійна фотосесія. Ви можете завантажити фото за ПОСИЛАННЯМ і ДЯКУЄМО, що були з нами)!  

Детальніше