Фотогалерея

Фестиваль колядок та щедрівок 2018

Уже восьмий рік поспіль Культурно-розважальний центр «Адреналін Сіті» збирає на своїй сцені кращі творчі дитячі колективи області на щорічний етнофестиваль колядок та щедрівок. Підтримуючи давні звичаї українського Різдва, 14 січня в «Адреналін Сіті» відбувся Етнофестиваль колядок та щедрівок. На фестивалі виступили діти з фольклорних вокально-танцювальних ансамблів, гуртів та колективів аби радувати гостей свята різдвяними віншуваннями, автентичним виконанням відомих українських колядок і щедрівок, танцювальними номерами та театралізованим дійством «Різдвяний вертеп».

Детальніше

Новорічні корпоративи 2017

Вишукана атмосфера, гарна компанія, смачна кухня та море веселощів та позитиву. Так, саме таким є новорічні корпоративи у арт-кафе "Стоп-Кадр".

Детальніше

В “Адреналін Сіті” відбулося свято Миколая

У день Святого Миколая у культурно-розважальному центрі «Адреналін Сіті» відбулося яскраве святкове дійство для дітей, на яке завітав справжнісінький Миколай зі своїми помічниками. Малюків, яких зібралося більше сотні, розважали казкові герої – Лисичка, Зайчик та Ангелик. Не обійшлося і без злої Відьмочки, яка украла у помічників Миколая чарівну книжку, в якій були записані всі добрі справи дітей. Дітлахи з нетерпінням очікували Святого Миколая аби розповісти йому вірші, заспівати пісень та розказати про свої добрі вчинки. А ще грали у веселі забави, водили хороводи, кидалися ніжками та веселилися від душі. А на завершення свята всі без винятку малюки отримали від...

Детальніше