Фотогалерея

У ЛУЦЬКУ ВІДКРИЛИ КОВОРКІНГ-ЦЕНТР «РОБІТНЯ». ФОТО

Це – креативний простір, де кожен може стати митцем, а кожен митець зможе створити щось велике...

Метою  проєкту є створення мистецького коворкінг-центру, який об’єднає людей одержимих мистецтвом у єдиному робочому просторі, що забезпечить синергію їх становлення та розвитку.

11 причин, чому варто обирати цей центр:

1. Працює 24/7

2. Унікальна спеціалізована інфраструктура для художників (друкарський станок, піч для випалу, гончарне коло, шліфувальна машина для скла)

3. Безлімітний доступ до Музею сучасного мистецтва Корсаків та Музею промислового дизайну

4. Розвинена рекреаційна інфраструктура (кафе, ресторани, супермаркет «СПАР», боулінг, більярд, корти, футзальні майданчики, настільний теніс, зали єдиноборств, музеї)

5. Дитячі розваги

6. Регулярне навчання (форуми, вебінари, тренінги, майстер-класи)

7....

Детальніше

ЗАПРОШУЄМО У СІМЕЙНИЙ РЕСТОРАН “ВАНДЕРВІЛЛЬ”!

У культурно-розважальному центрі «Адреналін Сіті» з’явилася нова цікава та унікальна  ресторація зі смачною кухнею та мистецькою атмосферою й доповненою реальністю!

«Вандервіль» – означає дивовижне містечко, або ж містечко див. Це місце мистецьких та гастрономічних фантазій…

Авторська кухня

Бренд-шеф закладу – Ярослав Мішанков, який навчався у Cesar Ritz, Академії кулінарних мистецтв Швейцарії і який у свої 27 вже встиг попрацювати в ресторанах з зірками Мішлен.

Їжу тут готують з «наших» інгредієнтів, оригінально компонуючи їх у вишукані страви.

Вибір страв невеликий, адже, на думку бренд-шефа, розлоге меню тільки заважає сповна насолодитися їжею, адже люди втрачають концентрацію, коли довго щось обирають.

«Ми гратимемося з технікою подачі. Будуть...

Детальніше

«Дифузія», яка змінюватиме Україну та українців

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків презентує унікальний проєкт «Дифузія».

«Космос Емми Андієвської», «Метафоричний реалізм Миколи Кумановського» та «Констеляція» — три основні експозиції, які уже найближчим часом вирушать у всесвітню подорож, маючи на меті продемонструвати талановитість та творчий потенціал української нації всьому світу.

Чому саме ці експозиції відправляє МСУМК у кругосвітню подорож?

Емма Андієвська — велика українка, яка створила унікальний власний світ поетичних та художніх образів у високо індивідуальній манері, Микола Кумановський — один із найяскравіших митців України, засновник метафоричного реалізму,  який  мав не тільки власний стиль, а й особисту філософію, як у житті, так і в мистецтві, «Констеляція» — сузір’я...

Детальніше