Фотогалерея

Відлунав перший день KORSAK CARVING FEST!

Участь у міжнародному фесті бере 17 учасників з України, Німеччини та Білорусі.

Приурочений грандіозний скульптурний симпозіум першій річниці Музею сучасного українського мистецтва Корсаків, 10-й річниці «Адреналні Сіті» та 28-й річниці Незалежності України.

Під час відкриття Леся Корсак, керуючий партнер МСУМК, зазначила, що цей фестиваль кидає виклик подібним європейським фестивалям. І у перспективі у організаторів є ідеї зробити щось ще більш масштабніше...

"Музей ставив перед собою за мету, насамперед, щоб він не був просто збіркою експонатів. А щоб був живим організмом, який проводить різноманітні культурні події", - зауважила Леся Корсак.

Куратор фестивалю скульптор Ілля Липка - волинянин. Перед початком фестивалю він представив...

Детальніше

«Адреналін Сіті» – переможець XVI корпоративної Спартакіади-2019

Корпоративна Спартакіада – це багаторічна традиція інвестиційної групи. Захід, який кожного року влаштовують напередодні Дня торгівлі, дає можливість працівникам не тільки спробувати свої сили у різноманітних видах спорту, але і відчути справжній командний дух та познайомитися з новими людьми.

Цьогорічний захід став шістнадцятим в історії «VolWest Group»: починаючи з 2004 року Спартакіада з аматорських змагань перетворилася на справжнє свято спорту та корпоративного духу.

Масштабне спортивне свято охопило всю територію розважального центру – від спорткомплексу «Арена Спорт» до ставка та вуличних майданчиків.

Під час урочистого відкриття на «Арені Спорт» членів команд тепло привітав голова ради директорів «VolWest Group» Віктор Корсак. Також...

Детальніше

Музей Корсаків презентував грандіозне INTRO

У Музеї сучасного мистецтва Корсаків відбулось масштабне відкриття унікального виставкового проекту «INTRO». Зібрались всі: критики, митці, художники, журналісти та просто ті, хто обожнює мистецтво. Участь у проекті брали близько 40 майстрів разом з їхніми кураторами.

«Митці виражають всі наші проблеми. Вони – індикатори життя. Ця виставка – величезний оркестр, диригентом якого є Тарас Табака», – прокоментувала натхнениця музею Леся Корсак.

Водночас вона зауважила, що цей проект – INTRO – «запрошення, свого роду введення до розмов про сучасне українське мистецтво. Треба мати сміливість виставлятися поряд з багатьма митцями, бо видно буде слабшого…»

Як зазначив художник та координатор проекту Тарас Табака, це...

Детальніше