Вперше в світі у Луцьку гратимуть Sevengames

Новостворений вид спорту з вичерпною назвою Sevengames від етапу тестування та випробувань переходить у практичне русло. В Луцьку відбудеться перший в історії цього виду турнір «Арена Кап» за участю місцевих команд. В

неділю 28 травня в спорткомплексі «Арена Спорт» (КРЦ «Адреналін Сіті») чотири аматорських колективи зіграють півфінальні матчі, а пізніше поєдинок за третє місце та фінал.

За правилами матч з Sevengames складається із семи геймів по 7 хвилин чистого часу з таких видів програми, як гандбол, флорбол, фрізбі алтімет, стрітбол, волейбол, інлайн-хокей з шайбою та футзал. Рахунок гри ведеться загальний і тому ціна кожного забитого м’яча, шайби та вдалого заносу тарілки в зону доволі висока. Кожен із семи гравців команди має проявити свій універсалізм у ігровому багатоборстві та допомогти команді у боротьбі за перемогу.

Практично всі гейми граються за спрощеними правилами виду спорту, аби глядачам та вболівальникам було простіше розбиратися в особливостях кожної гри. Організатори турніру не обмежують учасників професійними критеріями (поки що професіоналів з цього виду спорту немає), віком (навіть чотирнадцятирічні спортсмени можуть спробувати свої сили з дозволу батьків) та статтю (у командах можуть грати і хлопці і дівчата).

Отже, історичний старт нового спортивного проекту о 9.00 недільного ранку 28 травня. Запрошуються всі бажаючі та небайдужі.