У ЛУЦЬКУ ВІДКРИЛИ АКАДЕМІЮ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ – «РОБОЛОГІКУМ»

У Луцьку з’явився креативно-науковий простір, в якому діти зможуть поринути у світ сучасних технологій, робо техніки, довідатися про найцікавіші винаходи людства, перевірити на практиці цікавинки науки та техніки, а дорослі неодмінно відчують себе безтурботними та зацікавленими дітьми.
Все це – Академія пізнання та розвитку «Робологікум», що розмістилася у культурно-розважальному центрі «Адреналін Сіті».

Унікальний майданчик символічно відкрили 1 вересня, у День знань, влаштувавши яскраве свято для малечі та пізнавальну екскурсію усіма найважливішими локаціями.

На вході гостей зустрічав справжній прототип робота – Данко, який пропонував знайомитися, фотографуватися та навіть «ділитися обіймашками». Електронний здоровань викликав шквал захоплення та зацікавлення серед малечі.

Урочисту «червону стрічку» нового простору цікавих і корисних розваг перерізали Директор ІТ-компанії «Soft West» Дмитро Гаврилов та проректор з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Сергій Шимчук.

«Робологікум» побудований за принципом Академії, тут є свої професори, які відповідають за навчання на кожній із десяти тематичних кафедр: музичної, архітектури та дизайну, світло-оптичної, військової, медичної, дронотехніки, робо-техніки, геймінгу, історії технічного прогресу, фізики та механіки.

Кожен відвідувач стає спудеєм Академії, а тому повинен пройти навчання на усіх кафедрах, скласти іспити та отримати диплом «Магістра Роботехнічних наук».

Радіокеровані моделі, змагання з робо-футболу, робо-боксу, робо-гонки, роботи-йоги та роботи-танцівники – «Робологіком» можна назвати місцем найбільшої концентрації роботів у Луцьку!

У день відкриття гості вимірювали електроопір організму, завдяки тривимірним ілюзіям піддавалися обману зору, визначали електропровідність металів, влаштовували бої квадрокоптерами, вчилися надавати медичну допомогу, складали модель внутрішніх органів людини, вправлялися у грі на справжніх барабанах, розглядали принцип роботи 3D-принтера і ще чимало веселих та пізнавальних пригод.

Однією з найвеселішим атракцій стали звичайнісінькі ваги для вимірювання маси тіла. «Родзинка» у тому, що можна було дізнатися свою точну вагу на Венері, Марсі та Місяці!

Серед цікавинок «Робологікуму» – секція 3D пазлів від відомого українського виробника іграшок UGEARS.

Головна мета Академії – привити дітям любов до пізнання та показати, що навчання може бути веселим та цікавим. Простір «Робологікуму» побудовано таким чином, що кожен – від школяра і до дизайнера – зможе цікаво та незвичайно провести тут час. Усі експонати можна і навіть треба чіпати руками, тому тут не виникає враження нудного статичного музею, а вік відвідувачів коливається від 3 до 100 років.