В Адреналін Сіті діє найсучасніший цифровий планетарій ATMASFERA360

З 16 грудня по 28 січня вперше у Луцьку в КРЦ «Адреналін Сіті» діє нова фантастична локація – найсучасніший цифровий планетарій, сферичний кінотеатр ATMASFERA360.

У фойє найбільшого розважального центру міста протягом півтора місяця лучани матимуть можливість переглядати розвиваючі фільми про космос і планету Земля.

АTMASFERA 360 – ультрасучасний цифровий планетарій на 30 комфортних місць. Завдяки унікальній цифровій проекційній системі, досягається чудова якість і реалістичність зображення – 3D без окулярів!Сферичне кіно – це новий вимір: захоплюючі спецефекти і повне відчуття присутності.

У прокаті – сферичні анімаційні фільми, розроблені провідною українською та міжнародними студіями. Кожен з них – портал в світ недосяжний для простої людини. В одному ви подорожуєте по сонячній системі, в іншому спостерігаєте за космічними катастрофами, які загрожують Землі. Ви відчуєте масу невідомих раніше відчуттів, подорожуючи по незвіданих просторах космосу, відвідуючи планету динозаврів і здійснюючи стрибок зі стратосфери. Яскраві емоції гарантовані!

Сеанси будуть цікавими як для дорослої аудиторії так і для дітей. Вартість квитка 50 гривень.