Adrenalin City отримав «три мішленівські зірки» та «жирний лайк» від команди «Орла і Решки» (відео)

Луцьк зараз на слуху всієї України: найвизначніші та найприкольніші місця обласного центру Волині показали на всю Україну телеведучий Євген Синельников та команда тревел-шоу «Орел і Решка».
Новий проект «Вдома краще» — дітище творців «Орел і Решка», у рамках якого Синельников їздить по містах України і визначає їх туристичний потенціал.
І ось «Вдома краще» дісталися до міста Луцьк! Це п’яте місто, в якому команда «Орла і Решки» побувала в рамках проекту.
Будинок з химерами, люлькомобіль від місцевих умільців, лицарські бої, та що найбільше вразило команду – культурно-розважальний центр Adrenalin City!
“Неймовірна унікальна перлина – Музей сучасного мистецтва Корсаків вразив найбільше!
«Не хочу хочу говорити пафосні слова, але я в легкому шоці. Всі експонати сучасного мистецтва поділяються два типи: незрозуміла фігня і прикольна фігня. Ось тут незрозумілої фігні мало, а реально цікаві і класні штуки!», – сказав про МСУМК Євген Синельников.
“Він вважає, що такі експонати допомагають розвивати креативне мислення і дивитися на звичайні речі під іншим кутом. І якби за музеї давали зірки Мішлена, то МСУМКу можна було вручити одразу три зірки.
«Це три зірки! Заради цього музею варто їхати до Луцька. Мені дуже сподобалося, я не очікував», – наголосив ведучий.
А ще Робологікум, Музей технічного прогресу, музична кафедра світлова та оптичні ілюзії, карколомні лабіринти, сухий басейн та море інших розваг! У результаті “жирний лайк” від команди «Орел і Решка».
Як це було – дивіться на відео!