Вірастюк у «Адреналін Сіті» презентував новорічну сімейну комедію

Дива багато не буває, але здивувати відвідувачів найбільшого культурно-розважального центру «Адреналін Сіті» сьогодні таки вдалося. Знімальна група сімейної комедії режисера Семена Горова на чолі з головними героями Василем Вірастюком, який грав роль «Кабана» та Григорія Боковенка – «Миколая» завітала до Луцька та зустрілася з маленькими глядачами, їх батьками.

У головному фойє центру зібралося більше сотні охочих побачити, почути та сфотографуватися із українськими зірками та найсильнішою людиною світу.

«А не важко було возити купу дівчат на санчатах?..»

«Ваш улюблений момент у фільмі…»

«Які дива траплялися на знімальному майданчику…»

«Де знімали фільм і чому саме сімейна комедія…»

Ці та безліч інших запитань пролунали під час зустрічі з луцькими глядачами. На всі з них актор та режисер давали вичерпні відповіді хоча «Святиий Миколай» поспішав ще сьогодні до Ковеля, а потім на зустріч з львівськими глядачами.

На завершення, усі присутні отримали в подарунок афіші та календарики з особистими підписами головних героїв. Море емоцій, купа вражень та ще більше новорічно-різдвяного настрою напередодні свят дарує «Адреналін Сіті».

Загалом, стрічка розповідає про пригоди другокласника Артема, чия сім’я щойно переїхала з великого міста до будинку у Карпатах. До Артема напередодні Дня Святого Миколая неочікувано з’являється сам Миколай. Але, насправді це злодій в костюмі чарівника.

Хлопчику разом з сестрою-підлітком і місцевими дітлахами доводиться проявити справжню згуртованість, сміливість і винахідливість, аби перемогти злодія і врятувати справжнього Святого.

Фільмування розпочалося ще у грудні 2017 року й завершилося у травні 2018 року. Зйомки відбувалися у павільйоні кіностудії «Київнаукфільм», на території Національного музею народної архітектури та побуту України в Пирогові, у Києві, на курорті Драгобрат та у селі Ясені Рожнятівського району Івано-Франківської області.

До речі, саунд-трек у фільмі звучить від гурту «O.Torvald», який створив нову пісню спеціально для фільму.