У «Aдреналін Сіті» спільно з міськрадою стартував новий проект «Різдвяні зустрічі»

Кілька років поспіль КРЦ «Адреналін Сіті» у партнерстві із Луцьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді реалізовує соціальний проект «Всі ми родом з дитинства», що спрямований на підтримку дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Новий проект «Різдвяні зустрічі», що стартував КРЦ «Адреналін Сіті» з управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міськради має на меті згуртувати прийомні сім’ї, які взяли на виховання в свої родини діток.

Зараз у Луцьку – чотири таких родини та будинок сімейного типу, в якому виховується 13 дітей.

Вперше «Різдвяні зустрічі» відбулися 16 січня у КРЦ «Адреналін Сіті», де батьки та діти взяли участь у майстер-класі, а потім змагалися між собою у боулінгу. На завершення усі посмакували смачною піцою, фруктами та солодощами.

До слова, захід відвідав радник міського голови Ігор Поліщук, який привітав дітей та батьків зі святами, та побажав й надалі згуртовуватися, а міська влада всіляко сприятиме тому, щоб такі родини відчували підтримку.

Ліна Галан, начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді зауважила, що такий формат зустрічей є доволі новим:
– Ми вирішили не проводити кабінетні зустрічі, а по-альтернативному підійти та організувати цікаве й активне дозвілля для прийомних сімей і в цьому нам допоміг «Адреналін Сіті».

Валентин та Олена Марчуки, які, крім своїх чотирьох, виховують ще трьох прийомних діток також завітали на зустріч. Кажуть, що такі заходи вкрай потрібні прийомним родинам, адже є можливість поспілкуватися, порадитися, знайти підтримку, відчути, що вони не одні.

Директор КРЦ «Адреналін Сіті» Галина Шотік зазначила:
– Ми завжди раді діткам та батькам, а такі соціальні проекти постійно підтримуємо та співпрацюємо з різними дитячими та благодійними організаціями, міською владою. Приємно бачити сьогодні щасливих діток, які знайшли тепло і затишок у добрих родинах. Таких батьків та їхні родини ми завжди будемо підтримувати.

У планах, зробити такі «Різдвяні зустрічі» у Луцьку традиційними.