Музей Корсаків у лютому здивує неординарною виставкою та цікавими майстер-класами

В останній місяць зими лучанам, волинянам та мешканцям західного регіону не доведеться сумувати чи думати куди податися. Неймовірно цікавий проект, живий та неординарний започатковує Музей сучасного українського мистецтва Корсаків.

Вже зовсім скоро, 6 лютого о 17.00 відбудеться відкриття виставки «Індивідуальні артикуляції» незалежне мистецтво Івано-Франківська. Нова експозиція стала можливою у рамках нового масштабного мистецького проекту-дослідження «ГЕНЕЗА». До слова, він складатиметься з окремих великих кураторських проектів, які досліджуватимуть творчі угрупування, напрямки та окремі унікальні явища в українському мистецтві.

«Залучення кураторів та мистецьких інституцій дасть нам змогу об’єктивно фіксувати та описувати розвиток українського сучасного мистецтва», – кажуть мистецтвознавці музею.

Проект передбачає крім експонування самих творів також обговорення, дискусії, лекції та випуск серії дослідницьких матеріалів. Запрошуємо. Вхід вільний!

Крім того, для охочих пізнати світ мистецтва ще більше, 2, 9,16 та 23 лютого відбудуться лекції Олександра Сушинського, відомого мистецтвознавця, засновника Лабораторії Естетичних Досліджень. Початок о 17.00

Для дорослих майстер-класи відбудуться 2, 9,16 та 23 лютого. Початок о 13.00.

Для творчої малечі в Академії сучасного мистецтва також відбуватимуться цікаві заняття: 3,10, 17 та 24 лютого. Початок о 15.00.

Не осторонь залишається і творча молодь. Проект, що реалізується вже кілька років поспіль «Крок на шляху до мистецтва» знову представить молодого художника вже 19 лютого!

До речі, нагадуємо, з Клубною карткою «Адреналін» мистецтво стає ще ближчим. Учасники Клубу мають низку переваг, а тому не тільки пізнавати нове, а розважатися на повну за клубними цінами тепер стало ще вигідніше.