Робологікум запрошує на змагання з Вeyblade та вчитиме надавати першу допомогу

В останній місяць цієї зими Академія пізнання та розвитку «Робологікум» проводить низку цікавих та пізнавальних заходів.
Зокрема, одним із найцікавіших заходів, що відбуватиметься в лютому в Робологікумі будуть змагання з BeyBlade –  2 лютого, початок о 16.00.

3 лютого Робологікум запрошує на майстер-клас «Перша медична допомога».

9 лютого – майстер-клас «Поринь у світ музики». Спробуй свої сили на різних музичних інструментах та відчуй свій!

10 лютого Робологікум запрошує на хімічне шоу «Хімія це цікаво».

16 лютого на кафедрі архітектури та дизайну майстер-клас «3D дизайн», а також віртуальний турнір Injutice.

17 лютого – просто треба прийти і поринути у світ прогресу: з 16.00 по 17.00 пізнавальна Екскурсія музеєм технічного прогресу! Єдиним в Україні! Не пропустіть!

23 лютого Робологікум кличе на майстер-клас «Поринь у світ фізики».

Крім того, 27 січня – неймовірно цікаве навчання із замозахисту!
Запрошуємо!  Не пошкодуєте!

Нагадаємо, Робологікум – унікальний майданчик, де діти та дорослі зможуть поринути і світ сучасних технологій, робототехніки, дронотехніки, довідатися про найцікавіші винаходи людства та перевірити на практиці різноманітні цікавинки науки і техніки.
Головна мета Академії – привити дітям любов до пізнання та науки та показати, що навчання може бути веселим та цікавим.
В «Робологікумі» ви знайдете радіокеровані моделі роботів та зможете взяти участь змаганнях з робо-футболу, робо-боксу,робо-гонках та танкових боях. А ще – відчути себе справжнім пілотом дрону та дізнатися ключові поняття аеродинаміки.
Неймовірні досліди, зразки «вічних двигунів», 3D пазли, інтерактивні винаходи та багато-багато цікавого – усе це ви знайдете у «Робологікумі».
Загалом, в Академії «Робологікум» працює 10 кафедр: музична, архітектури та дизайну, світло-оптична, фізико-хімічна, військова, медична, дронотехніки, робототехніки, геймінгу, історії технічного прогресу, фізики та механіки.
Простір «Робологікуму» організовано таким чином, що кожен зможе тут провести час цікаво, сюди можна прийти з друзями або родиною.
Вік відвідувачів «Робологікуму» – від 3 до 100 років.
Телефон: 099 703 63 44