Святкуй найщасливіший день у житті в арт-кафе «Стоп Кадр»: весілля «під ключ»

Кожна молода пара, яка починає готуватися до проведення найбільш важливого свята у своєму житті, знає, що врахувати треба безліч деталей, аби захід залишив незабутній спогад в серцях молодят та гостей. Багато хто з жахом думає про весільні клопоти, втомлюється і на саме весілля думає: “Хай би вже все закінчилося швидше”!

А тому, все частіше популярним стає відносно новий підхід до організації свята: “весілля під ключ” – це ідеальне рішення для молодих людей, готових довірити організацію свята професіоналам, щоб зберегти сили і час.

Арт-кафе “Стоп Кадр” допоможе підібрати для молодят провідних артистів, організувати дискотеку та оригінальну розважальну шоу-програму, провести фото- і відеозйомку ! А також порадити салон краси, орендувати святкове авто чи лімузин, замовити коровай тощо.

Крім того, у нашому ресторані створені всі умови для того, щоб молодята та їхні гості почували себе комфортно:
• 300 посадкових місць
• європейська кухня
• професійні звук, світло, сцена
• можливість виїзної церемонії
• дівич-вечір та парубоцька вечірка

Усі деталі за телефонами: 050 535 1646 або 095 618 2887

Чому весілля «під ключ»?

По-перше, це заощадить вам час і нерви – молодятам та батькам не доведеться стрімголов шукати послуги в різних місцях, порівнювати, переживати …

По-друге, у Вас є прекрасна можливість розслабитися, і в спокійній обстановці вирішити абсолютно всі питання, що стосуються організації і проведення весілля в Луцьку.

А допомагатиме вам людина, яка буде з вами на всіх етапах підготовки весілля, і безпосередньо в день свята!

Вам залишається лишень отримувати задоволення від кожної миті вашої весілля!