У травні МСУМК запрошує на виставки, майстер-класи, лекції та інтентсив-курс для абітурінтів

Травень – гаряча пора для майбутніх студентів та батьків, які хвилюються за вступну кампанію та подальшу долю своїх чад. Для тих, хто хоче стати митцем, художником чи пов’язати свою долю з творчістю, вперше в Луцьку – викладач Київської національної академії мистецтв буде проводити унікальний інтенсив-курс підготовки абітурієнтів до вступу “МРІЮ в ДІЮ”!

Ви зможете ознайомитися з вимогами до вступних творчих робіт не лише показати своє портфоліо та отримати коментар по кожній з робіт, а й отримати 20- годинний майстер-клас з композиції, рисунку та живопису.

Заняття триватимуть:
3 травня з 15 по 20 год з перервою на кава-брейк;
4 травня з 9 по 19 год з перервою на обід та каву-брейк двічі;
5 травня з 9 по 19 год з перервою на обід та каву-брейк двічі;

Також, на початку травня відубдеться відкриття виставки у межах проекту «Крок на шляху мистецтва».

10 травня – відкриття виставки Володимира Бахтова та Тетяни Бахтової на тему: «Античні коди України. Сакральні реконструкції

Щодо інших заходів, то 5, 12, 19 та 26 травня для дітей 6-12 років відбудеться «Творча неділя» у рамках Академії сучасного мистецтва.

11, 18, 25 травня – Академія сучасного мистецтва приготувала майстер-класи малярства для дорослих, зокрема 18 і 25 від Богдана Місюги. Передуватимуть їм лекції Богдана Місюги – мистецтвознавця, доцента кафедри менеджменту мистецтва ЛНАМ, автора альбомів-монографій, наукових та навчально-методичних праць.