«Адреналін Сіті» кличе дітлахів та батьків на дитяче свято 1 червня!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей!

Культурно-розважальний центр «Адреналін Сіті» запрошує 1 червня о 14.00  дітлахів та батьків на масштабне свято!

У програмі: різноманітні розважальні зони – квести, конкурси, вікторини, танці, майстер-класи, дискотека та багато інших розваг на всій території центру! А ще – неймовірні подарунки – РОЗІГРАШ ПУТІВОК У ДИТЯЧИЙ ТАБІР «АДРЕНАЛІН», який стартує вже 3 червня!!!

Не пропустіть дитяче свято та додайте яскравих барв у дитинство ваших малюків!

Трішки історії

За деякими даними, ідея відзначати виникла 1 червня 1925 року. Цього дня генконсул КНР у Сан-Франциско відшукав у місті китайських дітей-сиріт і влаштував для них урочисті заходи з нагоди національного свята, що символізує початок літа – Дуань-у-Цзе (Фестиваль човнів-драконів). Такий задум дипломата не залишився непоміченим.

А за цікавим збігом обставин 1 червня 1925 року була ще одна знакова подія: у Женеві відбулася перша міжнародна конференція, під час якої тривало обговорення проблем дітей. Вважається, що саме ці дві події стали визначальними при виборі дати свята.

Водночас офіційним роком народження Міжнародного дня захисту дітей вважають не 1925-й, а 1949 рік. Саме тоді в Парижі відбулася спеціальна сесія Міжнародної демократичної федерації жінок, на якій і було вирішено заснувати дитяче свято. Таке рішення було обумовлене жахливим становищем дітей у всьому світуву післявоєнний період: багато неповнолітніх лишилися сиротами, без домівок, їжі, хворі. Це не могло залишитися поза увагою міжнародної спільноти.

День захисту дітей в Україні

У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, однак відзначати свято почала з 1998 року.

Офіційним символом Міжнародного дня захисту дітей є спеціальний прапор. Зелене полотно символізує зростання і гармонію.
Посередині нього розміщено знак Землі – уособлення спільного дому. Від нього відходять червона, жовта, синя, біла і чорна фігурки – символи різноманітності і терпимості.