У Музеї Корсаків – новий виставковий проект «Діалог світла з кольором»

Два митці, дві творчі особистості поєднали свої таланти, аби видати на-гора шедевр, поєднання світла з кольором. Саме під такою назвою – «Діалог світла з кольором» – вже 14 червня о 17.00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбудеться відкриття виставкового проекту українського митця Олександра Дубовика та творця Іво Лілля із Таллінна.

Олександр Дубовик та Іво Лілль познайомились рік тому в українській столиці. Виставка в Луцьку продовжує цей діалог двох митців у іншому форматі – розмови світла з кольором, яку ведуть між собою їхні твори.

Олександр Дубовик живе у Києві. Можна стверджувати – знаний живописець, це – інтелектуал з пензлем. Він вдумливо прописує портрет доби, а рухливу субстанцію сьогоднішнього життя нащадки будуть аналізувати за його творами: як ми розпадалися на декоративні уламки та деталі.

Іво Лілль, митець із Таллінна, виражає себе в іншому матеріалі. Він здатний підхопити цю розмову лаконічністю, простотою та довершеністю дизайнерських рішень свого скла. Сам митець переконаний: «Я міг би сказати, що висловлюю свої думки і почуття у зображеннях, як наші предки робили це на стінах печер. Ідеї реалізуються в процесі, і коли робота завершена, то добігають кінця і думки, тобто вислів відбувся».

Спонтанний діалог митців породжує безліч конотацій, а от чи відчуємо ми силу вітру у вібрації дюн, застиглих у склі Іво Лілля, чи розлом навпіл у «Букетах» Олександра Дубовика – це вже виклик до нас, глядачів…

У день відкриття – вхід вільний!

Луцьк, Карбишева, 1 КРЦ “Адреналін Сіті”

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків