«Адреналін Сіті» – переможець XVI корпоративної Спартакіади-2019

Корпоративна Спартакіада – це багаторічна традиція інвестиційної групи. Захід, який кожного року влаштовують напередодні Дня торгівлі, дає можливість працівникам не тільки спробувати свої сили у різноманітних видах спорту, але і відчути справжній командний дух та познайомитися з новими людьми.

Цьогорічний захід став шістнадцятим в історії «VolWest Group»: починаючи з 2004 року Спартакіада з аматорських змагань перетворилася на справжнє свято спорту та корпоративного духу.

Масштабне спортивне свято охопило всю територію розважального центру – від спорткомплексу «Арена Спорт» до ставка та вуличних майданчиків.

Під час урочистого відкриття на «Арені Спорт» членів команд тепло привітав голова ради директорів «VolWest Group» Віктор Корсак. Також зі вступною промовою виступив генеральний директор корпорації Роман Корсак.

Загалом, у спортивних поєдинках брали участь та доводили свою першість такі команди: об’єднаної команди «VolWest Group», мережі супермаркетів «Наш Край&SPAR», КРЦ «Адреналін Сіті», об’єднаної команди «Техно Модуль» та команди «Наш Край&SPAR» франчайзі.

Окрім дорослих учасників на подію завітали і маленькі гості. Для них протягом свята влаштовували веселі змагання, численні конкурси та розваги. Також не довелося нудьгувати і вболівальникам, яким також представилася можливість взяти участь у конкурсах.

Цьогорічні змагання були представлені шістнадцятьма видами спорту: картинг, перетягування канату, шашки, більярд, боулінг, бадмінтон, змагання на прес, парковий волейбол, міні-футбол, настільний теніс, риболовля, дартс, лазертаг, стрільба та інші.

За результатами змагань, команди-переможці розподілилися так:

Перше місце – КРЦ «Адреналін Сіті»

Друге місце – мережа супермаркетів «Наш Край&SPAR»

Третє місце – «Наш Край&SPAR» франчайзі.

Генеральний директор КРЦ «Адреналін Сіті» Галина Шотік прокоментувала:

–  Море емоцій, шаленого драйву, але ПЕРЕМОГА вартувала того! Ми НАЙсильніші! Ми НАЙкращі! Ми КОМАНДА! А це найважливіше, отже за нами перемога у всьому!

Смачними обідами дорослих та діток пригощав спорт-бар “10 дерунів” та арт-кафе “Стоп Кадр”. 

Нагадаємо, що команда КРЦ «Адреналін Сіті» вже другий рік поспіль отримує першість на Спартакіаді.