Запрошуємо на презентацію арт-проeкту «СУЧАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ СИМВОЛІЗМ»

23 серпня 2019 року о 17:00 у МСУМК відбудеться відкриття арт-проeкту «СУЧАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ СИМВОЛІЗМ», у межах якого будуть представлені твори митців з різних регіонів України.

Куратор арт-проекту: Світлана Стоян

Інформаційний партнер: Арт-центр «АЛЬТЕР ЕГО»

У день відкриття вхід вільний!

Довідково:

Арт-проект «Сучасний український символізм» вперше масштабно об’єднав у креативному просторі Музею сучасного українського мистецтва Корсаків роботи провідних вітчизняних митців, творчість яких, з одного боку, глибоко вкорінена в європейську традицію, а, з іншого, містить у собі автентичні, притаманні саме природі української ментальності, коди, які вирізняють твори художників з поміж того, що вже було створено у лоні символізму. 

Глибинна туга за невисловленим і утаємниченим, що притаманна сутності символу, який завжди містить у собі приховані, невиявлені сенси, у наш час візуалізувалась в інноваційних, сучасних образах вітчизняних художників, заклавши основу нових вимірів звернення митців до мови символу.

Багатозначні образи учасників арт-проекту унаочнюють міфологему першотворення цього світу, в якому відбувається «спалах» народження людської свідомості, що починає творити свою символічну реальність.

Експозиція постає певною оповіддю, в якій представлені дві першостихії – вода, без якої неможливе людське життя, та вогонь, що стає символом палаючої креативної енергії, а також представлена і сама людина – творець символічного простору, що проходить різні етапи свого становлення від епох давніх цивілізацій до сучасного технократичного світу. 

Учасники арт-проекту «СУЧАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ СИМВОЛІЗМ»:

Петро Бевза (Київ)
Андрій Блудов (Київ)
Олег Денисенко (Львів)
Оксана Чепелик (Київ)
Володимир Бахтов (Миколаїв)
Микола Журавель (Київ) 
Петро Антип (Горлівка)
Олексій Малих (Київ)
Олексій Анд (Київ)
Дмитро Грек (Маріуполь)
Олексій Владіміров (Київ)
Леонід Бернат (Київ)
Марина Афанасьєва (Київ)
Наталія Кумановська (Луцьк)

Запрошуємо!

м. Луцьк, вул. Карбишева, 1
тел.: 066 142 51 18