Стартувала акція «Розважайся та розвивайся»!

Ваші дітлахи люблять фільми і мультфільми, а також ще море розваг? Тоді вам в КРЦ «Адреналін Сіті»! У вересні тут стартувала акція «Розвивайся та розважайся»!

Купуй квиток в кіно та отримуй -50% знижки на відвідування Академії розвитку та пізнання «Робологікум»  або -50% знижки на Стрічковий лабіринт.

Акція діє з 1 вересня  по 1 жовтня 2019 року.

Нагадуємо, Академія пізнання та розвитку «Робологікум» – унікальний майданчик, де діти та дорослі зможуть поринути і світ сучасних технологій, робототехніки, дронотехніки, довідатися про найцікавіші винаходи людства та перевірити на практиці різноманітні цікавинки науки і техніки.

В «Робологікумі» ви знайдете радіокеровані моделі роботів та зможете взяти участь змаганнях з робо-футболу, робо-боксу, робо-гонках та танкових боях. А ще  – відчути себе справжнім пілотом дрону та дізнатися ключові поняття аеродинаміки.

Неймовірні досліди, зразки «вічних двигунів», 3D пазли, інтерактивні винаходи та багато-багато цікавого – усе це ви знайдете у «Робологікумі».

Стрічковий лабіринт «Хамелеон» унікальна розвага: між входом і виходом – 100 кілометрів кольорових стрічок, заплутаних ходів та яскравих вражень. Тут немає ніяких звичних для лабіринтів орієнтирів: кімнат і закутків, які допомагають вибратися з простору. Стіни, підлога і стеля червоного кольору – перехід між ними непомітний для ока. Заплутані ходи з яскравих стрічок створюють ефект нескінченності і невагомості!
Приходь та зарядись кольоровим позитивом!

Запрошуємо: у будні  з 12.00 до 22.00; вихідні/святкові з 11.00 до 22.00!