Академія розвитку та пізнання «Робологікум» − місце, де наука стає цікавою

Фізика, хімія, природознавство, астрономія… Сухі шкільні предмети з формулами та задачами… А от і ні! Академія розвитку та пізнання «Робологікум» – місце, де закони науки перетворюються у цікаві досліди та майстерно організовані нашими адміністраторами майстер-класи й наукові шоу.

Отже, якщо ви хочете перевірити електромагнітні явища, електропровідність різних предметів, посидіти за кермом справжнього авто – «американська мрія», розібрати модель людини на запчастини, тоді гайда до нас! А ще у «Робологікумі» –  неймовірні досліди, зразки «вічних двигунів», 3D пазли, інтерактивні винаходи та багато-багато цікавого.

Загалом, тут працює 10 кафедр: музична, архітектури та дизайну, світло-оптична, фізико-хімічна, військова, медична, дронотехніки, робототехніки, геймінгу, історії технічного прогресу, фізики та механіки.

Простір «Робологікуму» організовано таким чином, що кожен зможе тут провести час цікаво, сюди можна прийти з друзями або родиною.

Усіх представлених експонатів можна торкатися руками. До слова, кожен експонат супроводжує опис, який пояснює, як експонат працює і що демонструє. Тому ви можете гуляти як самостійно, так і скористатися послугами екскурсовода.

Для тих, кому захочеться продовжити експериментувати вдома, у Музеї є магазин іграшок і цікавих подарунків, в якому можна придбати набори для експериментів та творчості, настільні ігри, конструктори, пазли для дітей різного віку.

А якщо ви зголодніли під час екскурсії –  у боулінг-клубі є затишне кафе “10 дерунів”, де можна швидко і смачно перекусити піцою.

Запрошуємо: у будні  з 12.00 до 22.00; вихідні/святкові з 11.00 до 22.00!