Як «Адреналін» Закарпаттям мандрував…

Цікавим та позитивним видався вікенд для команди КРЦ «Адренаін Сіті»: мальовниче Закарпаття, три чарівні замки – Шенборнів, Паланок та Ужгородський, а також фестиваль молодого вина (божолє) та сиру!

Розпочалася наша подорож з «Адреналін сіті», де нам в дорогу приготували смачний перекус кухарі зі спорт-бару «10 дерунів»(боулінг-клуб «Адреналін»). А першим туристичним об’єктом видався замок Шенборнів у селі Чинадієво, яке розташоване неподалік від Мукачева. Саме в ньому відбувалися зйомки «Снігової королеви» і культового серіалу «Сімнадцять миттєвостей весни». Але це лише окремі епізоди історії замку, яка сягає в XIX ст. Палац був зведений в кінці XIX сторіччя. Архітектори використовували модний в цей період неоромантичній стиль, об’єднавши найбільш колоритні риси романської і готичної архітектури. Замок Шенборн побудований за астрономічним принципом.

Потому подорож пролягла до перлини Закарпаття – замку Паланок у Мукачево. За фундамент-постамент йому править 68-метровий згаслий вулкан. Місто десь там, внизу, а форпост відкритий всім поглядам і вітрам, і лише за спиною, на півночі, піднімаються вулканічні Карпати. Він чимало бачив на своєму віку а нині вдивляється в Європу і власне минуле довжиною майже в тисячоліття. Паланок — непереможний і фотогенічний релікт Середньовіччя.

Ужгородський замок, а скоріше бастіон, також вразив масштабами. Ця фортифікаційна споруда знаходиться поруч із центром міста і нині використовується як краєзнавчий музей.

А кульмінацією подорожі стало  відвідування фестивалю «Закарпатське божолє»! Якої тільки смакоти довелося скуштувати: пікантний бограч, соковитий шашлик, запечені ребра, ароматну рульку, а також кільканадцять видів сиру, солодощів і звісно молодого вина.

Поїздка стала можливою завдяки згуртованості колективу, який напередодні цьогорічної Спартакіади виграв подарунковий сертифікат на 10 000 грн за знання корпоративної культури!

Хто гарно працює, той добре відпочиває!