Запрошуємо у 10 музеїв на одній території «Адреналін Сіті»: приїдь та подивись!

Наші гіди підберуть індивідуальну програму для кожної туристичної групи та ознайомлять зі світом сучасного мистецтва і науки!

Деталі замовлення екскурсій, харчування. проживання за телефоном: 066 142 51 18.

МУЗЕЙ СУЧАСНОГО УКРАЇНСЬКОГО МИСТЕЦТВА КОРСАКІВ (МСУМК)

Саме у Луцьку розташований один з провідних музеїв світу. У колекції – 4500 творів мистецтва найкращих українських авторів ХХ–ХХІ століть. Чи не усі види мистецтва зібрані під одним дахом. Адже тут представлені і живопис, і графіка, і скульптура, і сучасні інсталяції та навіть відеоарти. Якщо ви хочете пізнати сучасне мистецтво, то МСУМК – ідеальне місце. Бо Музей сучасного українського мистецтва Корсаків місце, де зустрічаються люди, ідеї, мистецтво, щоб створювати майбутнє.

ХУДОЖНЬО-МЕМОРІАЛЬНИЙ МУЗЕЙ МИКОЛИ КУМАНОВСЬКОГО

Доторкнутися до мистецтва можна у Художньо-меморіальному музеї Миколи Кумановського. Багато лучан ще пам’ятають цього імпозантного художника, який неодмінно привертав увагу, просто гуляючи вуличками Луцька. У колекції зібрано понад 350 творів та офортний станок, пензлі, мастихін, старий мольберт митця. Микола Кумановський беззаперечно був генієм, адже однаково добре працював з олійними фарбами, аквареллю, графікою та писав вірші. Пізнай легенду!

“КОСМОС ЕММИ АНДІЄВСЬКОЇ”

Роботи Емми Андієвської неможливо сплутати ні з чим. Вони самобутні, глибокі й неймовірно яскраві. Крім того, за допомогою смартфона їх можна “оживити” і побачити навіть більше, ніж заклала туди авторка. Це насправді космічне мистецтво й поєднання сюрреалізму з новими технологіями у виставковій залі Емми Андієвської, де зібрано понад 20 полотен.

МУЗЕЙ НАУКИ І ТЕХНІКИ

Усі знають, що найкраще пізнати світ можна через гру. Саме тому в музеї зібрали 220 інтерактивних експонатів, що допоможуть зрозуміти, “як усе працює”. Тут і закони фізики, і наукові досліди, і навіть сучасний 3D принтер та сканер на базі лабораторії прототипування “City Lab“. Тут можна до всього торкатися, голосно говорити, сміятися, гратися. Пізнавай та розвивайся!

МУЗЕЙ ПРОМИСЛОВОГО ДИЗАЙНУ

Як розвивалося наше виробництво? Чи пам’ятає ще хтось життя без смартфона? У єдиному в Україні музеї промислового дизайну можна простежити еволюцію побутових предметів: телевізорів, телефонів, магнітол, фотоапаратів. Загалом близько 1500 експонатів. У нас представлені зразки промислового дизайну від XIX століття до сьогодення. Від елементарного до інноваційного!

РЕСТОРАН-МУЗЕЙ ПОЛІСЬКОЇ КУХНІ “ПОЛІЩУК”

Хочете скуштувати страви, рецепти яких таємно передавали впродовж багатьох поколінь. Секрети поліської кухні. Справжня піч на дровах та предмети поліського побуту. Перенесіться на кілька століть назад та відчуйте справжню атмосферу Полісся разом з рестораном “Поліщук”. В екпозиції представлено 150 унікальних зразків вишиванок та знаряддя народних ремесел, які датовані ХІХ століттям. Також представлена картинна експозиція з 50 робіт відомих художників, що увіковічнили мальовниче Полісся. Відчуй автентичну атмосферу Полісся!

АРТ-ГОТЕЛЬ/ХОСТЕЛ АДРЕНАЛІН

Ви колись жили в музеї? Бо, виявляється, це можливо. Арт хостел-готель «Адреналін» приємно вразить вас не лише комфортом і помірними цінами, але й унікальною концепцією: «Ти живеш у контексті музею». У кожній кімнаті, коридорі та фоє ви побачите оригінальні полотна сучасних українських художників. Загалом у хостелі – 12 кімнат, 84 ліжко-місця; у готелі – 12 кімнат, 26 ліжко-місць. “Більше, ніж відпочинок”!

STREET-ART GALLERY “ПОЛІХРОМА”

Будь-яке мистецтво починається з вулиць. Тож важко уявити наш світ без велетенських малюнків на стінах, які заполонили мегаполіси та маленькі містечка. В рамках фестивалю “ПоліхромА” було створено 20 яскравих та неповторних стінописів на тисячі квадратних метрів стін. Чудові світлини та естетичне задоволення від прогулянки музеєм просто неба гарантовані. Бо це мистецтво, яке ми створили разом.

УНІКАЛЬНИЙ ПАРК ДЕРЕВ’ЯНИХ СКУЛЬПТУР

У руках митців оживає навіть дерево. Кілька десятків унікальних авторських витворів мистецтва створили майстри з різних міст України: Луцька, Львова, Рівного, Житомира, Полтави, Харкова, Криму, а також зі Словаччини, Білорусі, Вірменії та Німеччини. Трішки любові, часу та майстерності, а ще – загартування вогнем – і результат точно вас здивує. Адже ось воно – друге життя дерев у нас перед очима.

АРТ-КОВОРКІНГ “РОБІТНЯ”

Стати митцем може кожен. Для цього потрібно трішки часу та наполегливості. А ще простір, який надихає, та люди, що готові ділитися своїми вміннями. Усе це є в арт-коворкінгу “Робітня”. Саме тут може народитися ваша перша картина чи скульптура. А ще для любителів літератури – понад три тисячі книг на різну тематику. 1000 м2 площі для творчої та офісної роботи!