Купуй річний абонемент у Музей сучасного українського мистецтва Корсаків та отримай сертифікат на розваги та святкування у КРЦ «Адреналін Сіті» в ПОДАРУНОК

Поринь у світ сучасного українського мистецтва разом із Музеєм сучасного українського мистецтва Корсаків та отримай справжній адреналін.

Отже, аби скористатися пропозицією  «1000 грн за вакцинацію» придбай річний безлімітний Абонемент на відвідування трьох музеїв – МСУМК+МНІТ+МПД – на cуму 1000 гривень і отримай в подарунок сертифікат на 1000 гривень на будь-які послуги (спорт, розваги, кухня) в КРЦ “Адреналін Сіті”.

Також можливо придбати безлімітний абонемент на пів року за 500 грн і отримати подарунковий сертифікат на 500 грн.

Абонемент можна придбати на касі Музею сучасного українського мистецтва Корсаків, скориставшись безготівковою карткою «єПідтримка», яка діятиме протягом чотирьох місяців з дня отримання коштів.

Деталі за телефоном: 066 142 51 18

Власник Сертифікату може скористатися таким послугами КРЦ «Адреналін Сіті» на  суму, вказаного номіналу: настільний теніс, лазертаг, боулінг-клуб, більярдний клуб, дитячо-розважальний центр «Лімпопо», парк розваг «Кенгуру», кінокомплекс «Адреналін» (до 20.01.2022 року), X- Boх, джампінг-центр «Гравітація», книги з крамниці МСУМК, заклади харчування: ресторан-музей поліської кухні «Поліщук», спорт-бар «10 дерунів», арт-кафе «Вандервілль»,  бургер-клуб*. 

Адміністратор відповідного напрямку повинен відзначити у Сертифікаті номер, дату, напрямок і суму наданих послуг та відрізати купон для звітності.

*Крім алкогольних напоїв.