Музей сучасного українського мистецтва Корсаків

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків – місце, де зустрічаються люди, ідеї, мистецтво, щоб створювати майбутнє.

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків пропонує новий формат інтелектуального дозвілля. Фундаторами та натхненниками створення першого в Україні світового рівня музею сучасного українського мистецтва стала родина Корсаків.

Структура музейного комплексу:

основна експозиція: 5500 м. кв
Змінна експозиція : 2000 м. кв
Художньо-меморіальний музей Миколи Кумановського
Музей промислового дизайну
Музей науки і техніки
Галерея стріт-арту «ПоліхромА»
Арт-кафе «Вандервіль»:
Дві конференц-зали (кінозали): 200 та 145 посадкових місць
Бібліотека мистецької літератури
Колекція нараховує 4000 видань
У музейному комплексі одночасно експонуються роботи понад 500 видатних українських митців, більше 4500 арт-обєктів

Музейний комплекс став не тільки одним із туристичних центрів України, а й осередком сімейного дозвілля, улюбленим місцем проведення вихідних, адже тут можна відпочити, розважитися, дістати нову порцію знань та естетичної наснаги.

Музей працює з 12 до 19 години щоденно.

Запрошуємо всіх поціновувачів сучасного українського мистецтва. Тут кожен зможе відчути себе митцем. В Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків також можна придбати сувеніри,  картини та репродукції.

Маніфест МСУМК

  1. Ми досліджуватимемо ґенезу сучасного українського мистецтва та показуватимемо джерела виникнення його напрямків.
  2. Ми змінюватимемо минуле через повернення незаслужено замовчуваних імен та актуалізацію важливих явищ в історії українського мистецтва.
  3. Ми знімемо ореол ортодоксальності з академічного мистецтва та популяризуватимемо авангард завжди і в усьому, без жодних обмежень.
  4. Ми зробимо так, щоб наш Музей став не просто збіркою експонатів, а живим організмом із безперервним потоком культурницьких та навчальних заходів.
  5. Ми хочемо розширити обізнаність відвідувачів, поглибити їхні знання, змінити їхні погляди на мистец­тво, культуру, життя.
  6. Ми відмовляємося від традиційного амплуа храму мистецтва, готового дати відповіді на всі запитання, ми місце тотального плюралізму та інтелектуального відпочинку.
  7. Ми будемо заохочувати відвідувачів ставати митцями, творити, приносити мистецтво й культуру до свого життя.
  8. Ми за фундаменталізм у мистецтві: за прямі взаємини між глядачем та митцем.
  9. Ми зробимо так, щоб Музей став каталізатором змін та залучав молодь до розв’язання питань і проблем сучасності, ми проти нав’язування нашому майбутньому готових ідей.
  10. Ми хочемо дати нашим відвідувачам можливість отримувати унікальний, захопливий естетичний досвід, щоб вони «вирвалися із рамок буденності  у простір, де життя тимчасово не існує».

Детальніше

Телефон: 066 142 51 18