Святкування весіль

Святкуй весілля у “Стоп-кадрі” та отримуй мегаподарунок – весільну подорож до Європи!

У житті кожної людини є маса урочистих подій, які наповнені особливим змістом. Одним з таких є весілля. Поява на світ нової сім’ї є знаменною для наречених, їхніх батьків та близьких родичів. Тому місце проведення цієї хвилюючої церемонії є надзвичайно важливим.

Адже справжнє весілля має проходити в атмосфері щастя, комфорту і веселощів, а молодята та їхні батьки ще тривалий час повинні згадувати приємні моменти торжества!

Весілля в арт-кафе “Стоп-Кадр” – незабутньо, емоційно, престижно!

Легка та тепла атмосфера арт-кафе “Стоп-Кадр”, вишукане оздоблення залу, смачна кухня зроблять ваше свято справді незабутнім та особливим.

Досвідчені кухарі арт-кафе пропонують індивідуальне весільне меню та спеціалізуються на приготуванні страв європейської, французької, італійської, тайської, японської, американської, української та автентичної волинської кухні.

Слідкуючи за світовими тенденціями та уподобаннями молодят ми розробили унікальний весільний Candy Bar! Його святковий дизайн стане прикрасою вашого свята а особливі смаколики – родзинкою столу! Кейк-попси, капкейки, кенді-попси, меренги та багато-багато інших унікальних десертів з неймовірним смаком та індивідуальним дизайном!

Розкішна літня тераса – арт-парк “Містерія” – чудово підійде для проведення святкової церемонії під відкритим небом.

Ресторація складається з основного залу, розрахованого на прийом 350 гостей на банкет і 500 гостей на фуршет.

Великий танцювальний майданчик зі сценою, світлове шоу, професійний звук зроблять святкування атмосферним і неперевершеним. Високий рівень сервісу та індивідуальний підхід від професійної команди додасть приємного настрою у день свята!

Ласкаво просимо!

 

Бронювати

Телефон: 095-618-28-87

Акції