Дитячий ресторанчик “Какаду”

Ресторанчик “Какаду” запрошує дітей та батьків відзначити в ньому дні народження, урочисті ранки та інші дитячі свята разом з аніматорами та цікавими анімаційними сюжетами.

Неймовірні грайливі конкурси і забави, дотепні вікторини та багато дитячого безтурботного сміху зроблять дитяче свято яскравим і незабутнім! А смачна кухня не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих!

У нас ви можете замовити торти для дітей з улюбленими мультиплікаційними героями.
Усі бажаючі відсвяткувати свято своєї дитини у “Адреналін Сіті” тепер мають змогу зробити це ще в окремій банкетній залі. Спеціально для Вас ми обладнали три спеціальних кімнати, щоб принести максимум розваг для ваших дітей. На вас чекають: ігрові приставки, караоке, дискотека, а також супер-пропозиція: спеціальні тематичні сценарії для кожної з банкеток.
Бенкетка “Коко Джамбо” (35 місць) обладнана караоке,телевізорами з можливістю перегляду мультфільмів та фільмів, ігровими приставками, дискотечним обладнанням.
Бенкетка “Малібу” розрахована на 25 місць, обладнана караоке, телевізором з можливістю перегляду мультфільмів та фільмів.
Бенкетка “Star ROOM” (40 місць) обладнана великим плазмовим телевізором з можливістю перегляду фільмів та футбольних матчів, звуковим обладнанням, караоке.

Телефон: 066 273 37 09, 050 825 05 00